مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

نمونه برداری از بتن

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

نمونه برداری از بتن و وسایل مورد نیاز

در این مقاله قصد داریم به نحوه نمونه برداری از بتن همراه با آرماتور بپردازیم. نمونه براری از بتن به مقصود آزمایش ببتن تازه يا بتن سخت شده انجام مي شود. هدف از مقاله توضیح درباره ملزومات مورد نیاز نمونه برداری می باشد.نمونه برداری از بتن در سایز های مختلف که به صورت میلی متری و یا اینچی می باشد صورت می گیرد. برای نمونه برداری از بتن نیاز به مته کرگیری و دریل کرگیری می باشد. دلیل استفاده از سیستم کرگیری به جای دریل های معمولی چهار شیار و یا پنج شیار ضربه نزدن و دور بالای کرگیری هنگام کار می باشد.

نمونه برداری از بتن

دریل کرگیری – مته کرگیری

دریل کرگیری در بازه قیمت 15 الی 140 میلیونی می باشد. قیمت مته کرگیری نیز به صورت میلی متری حساب می شود. در صورتی که نیاز به یک یا دو نمونه از بتن مورد نظر خود را دارید، خرید دریل و مته برای شما به صرفه نمی باشد. برای سوراخکاری در تعداد کم می بایست اپراتور کرگیری استخدام کرده تا کار شما با قیمتی مناسب انجام دهند. اپراتوران کرگیر مجموعه کالا عمران سوراخکاری در سایز های مختلف در بتن مسلح را با قیمتی مناسب برای مشتریان انجام می دهند.

مته های کرگیری از سایز 10 میلی متر الی 102 میلی متر برای عمل نمونه برداری از بتن استفاده می شوند. طول مته های کرگیری 30 الی 50 سانتی متر می باشد. در خصوص دریل کرگیری نیز باید به این نکته اشاره شود که احتیاجی به دریل های پر قدرت و گران قیمت بازار نمی باشد. اپراتور های کرگیری با دستگاه های متوسط و چینی کار نمونه برداری خود را انجام می دهند.

نمونه برداری از بتن

مشاهده انواع سایز و قیمت مته کرگیری و همچنین تنوع دریل کرگیری می توانید به فروشگاه آنلاین کالا عمران مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره در خصوص خرید مته و دریل کرگیری نیز می توانید با کارشناسان مجموعه کالا عمران از طریق تماس تلفنی و همچنین پیام رسان تلگرام – واتس اپ – اینستاگرام با کالا عمران ارتباط باشید.

 

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دریل مگنت چیست و چه تفاوتی با دریل برقی دارد

دریل انواع مختلفی دارد که

طریقه استفاده از دریل همزن
طریقه استفاده از دریل همزن

طریقه استفاده از دریل همزن

بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی
بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی

بهترین دریل همزن برای مصارف

دلایل روشن نشدن دریل همزن
دلایل روشن نشدن دریل همزن
دریل همزن یا همان دریل
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube

دیدگاهتان را بنویسید