دسته‌بندی سوالات
درباره کالا عمران بیشتر توضیح بدید

مجموعه کالا عمران دارای سابقه 20 ساله در بازار ابزار فروشان خیابان سپه (خیابان امام خمینی) بوده و این مجموعه با کمک همکاران با سابقه خود در این صنف و نیروی جوان و پویا دارای 2 فروشگاه حضوری و شرکت حقوقی بوده و تمامی محصولات را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا به مشتریان ارائه می دهد.

از دیگر خدمات این مجموعه می توان به ارائه مشاوره فنی در پروژه های تهران و شهرستان برای محصولات تخصصی و همچنین تعمیرات انواع ابزار آلات برقی اشاره کرد. تخصصی این مجموعه در خصوص مشاوره و فروش محصولات برند های اروپایی و آمریکایی بوده ولی علاوه بر این برند های مطرح، برندهایی نظیر تولیدات داخلی ایرانی و یا چینی نیز در این مجموعه موجود می باشد.

آدرس دقیق کالا عمران کجا هست؟

تهران - خیابان حافظ – خیابان سرهنگ سخایی – کوچه سادات شریف – رو به روی بن بست شارمهد – پلاک 11 – زنگ 1

چرا شعار تبلیغاتی کالا عمران تخصصی ترین سایت فروش ابزار است ؟

در سال های اخیر مجموعه کالا عمران توانسته با ارائه مشاوره های درست و اصولی به مشتریانی که نیازمند ابزار آلات و یا متعلقات جانبی خاصی بودند، خود را به عنوان تامین کننده ابزارآلات تخصصی و صنعتی در فضای اینترنتی معرفی کند.
کارشناسان این مجموعه برای دسته بندی های مانند سیستم بولت مکانیکی و شیمیایی – سیستم میخکوبی – سوراخکاری / برش / تخریب و هچنین ابزار آلات تخصصی اندازه گیری جزئیات و مشخاصا دقیقی از کالا ها را برای مشتریان تدوین و در سایت ارائه داده اند. این مطالب همواره در سایت های دیگر نیز کپی بردای شده است.
تبلیغ و شعار بدون هیچ تجربه و عملکرد موفقی کاملا بیهوده بوده و جلب رضایت مشتری مهم ترین وظیفه همکاران ما می باشد.