مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

کاری که

کالا عمران

انجام می دهد

تیم کالا عمران در تلاش برای جمع آوری محصولات و متعلقات در زمینه ابزار آلات از برند های معتبر اروپایی، آمریکایی و آسیایی می باشد. تمامی کارشناسان این مجموعه همه روزه آماده مشاوره رایگان برای خریداران می باشند. تنوع بسیار بالای محصولات در بعضی از اوقات باعث سردرگمی خریدار می شود. برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین محصول با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. تعمیرات ابزار برقی از دیگر خدمات مجموعه کالا عمران در براش مشتریان خود می باشد. ارتباط مشتریان با شرکت و نمایندگی های برند های معتبر در بازار نیز از خدمات این مجموعه می باشد. مجموعه کالا عمران، مفتخر است کلیه خدمات تعمیر ابزار برقی را به شما هموطنان گرامی را در تهران و شهرستان ها ارائه دهد. از شما دعوت می‌کنیم تا با مجموعه کالا عمران همراه شوید و از خدمات تعمیر ابزار برقی با کیفیت و قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

درخواست تعمیر ابزار آلات

در صورتی که ابزار آلات برقی و دستی شما مانند تفنگ میخکوب ، مته ، دریل و … نیاز به سرویس و تعمیرات دارد، می توانید اطلاعات خود به همراه نام دستگاه و آدرس خود را برای ما ارسال کنید تا تیم تعمیرات ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارتباط مستقیم

مشتریان کالا عمران توانایی ارتباط مستقیم با بخش های مختلف این مجموعه مانند کارشناسان فروش ابزار آلات و همچنین قسمت پشتیبانی و ارسال را به راحتی دارند. یکی از هدف های کالا عمران ارتباط مستقیم با مشتری بوده که از ارزش بالایی برای ما برخوردار است

هدف ما

هدف اصلی این مجموعه ارائه خدماتی نوین در صنعت ابزار می باشد. از خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ارائه نقد و بررسی درست و اصولی از محصولات بدون در نظر گرفتن سابقه برند
  • تهیه و تدوین محصولات تخصصی بازار ابزار و نمایش کامل اطلاعات آن ها به صورت آنلاین
  • مشاوره تخصصی برای مشتریانی که نیاز به پاسخ برای سوالات خود در زمینه محصولات و با خدمات دارند
  • ارائه خدمات آنلاین برای مشتریان مانند تعمیر انواع ابزار آلات برقی از برند های مختلف