مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

online-chat2

تاریخچه هیلتی از گذشته تا امروز

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

هیلتی یک شرکت چند ملیتی در کشور لیختن اشتاین است که از سال 1941 تاسیس شد. این شرکت به هدف توسعه و تولید کالاهایی در زمینه ساخت و ساز و صنایع این چنینی کار خود را آغاز کرد. هدف اصلی شرکت هیلتی بر روی لوازمی همچون چکش ها، سیستم های اطفاء حریق، سرویس های نصب و راه اندازی و … می باشد. کالا عمران نیز به عنوان نمایندگی هیلتی در ایران در حال فعالیت است.

در این متن می خواهیم اطلاعات کامل تری در مورد تاریخچه و محصولات این شرکت در اختیار شما قرار دهیم.

تاریخچه شرکت هیلتی

همان طور که گفته شد شرکت هیلتی در سال 1941 بواسطه مارتین هیلتی تاسیس شد. این شرکت در آغاز تنها یک کارگاه کوچک مکانیکی بود که پنج کارمند داشت. شرکت فوق کار خود را تا سال 2009 به خوبی انجام داد و از آن سال حدود 120 نفر را استخدام کرد. همان زمان بود که تقریباً این شرکت به یک شرکت جهانی تبدیل شد.

شرکت هیلتی هنگام جنگ جهانی دوم به عنوان یک شرکتی که تجهیزات و ساخت و ساز را تولید می کرد، با آلمان قرارداد امضا کرد. تجهیزاتی که این شرکت برای آلمان تامین می کرد شامل قطعاتی مانند مخزن و همچنین مهمات جنگی بود. پس از این کار این شرکت در محصولات خود تغییراتی ایجاد کرد و به تولید لوازم اتصال دهنده و دیگر مواد ساختمانی روی آورد.

سه گروه عمده محصولات این شرکت را می توان طبق زیر تقسیم بندی کرد:

  • ابزارهای مکانیکی
  • محصولات شیمیایی
  • محصولات ساختمانی مکا الکتریکی

در ادامه هر کدام از این محصولات را به طور کامل تر شرح می دهیم.

هیلتی ساخت کدام کشور است؟

خیلی از محصولات هستند جدا از این که در چه زمینه ای استفاده می شوند یا در چه جایی تولید شده اند، به خاطره نام برند شان معروف هستند و متقاضیان زیادی دارند. برند هیلتی و محصولات آن نیز به همین صورت می باشند. ریشه این برند از لیختن اشتاین کشوری در اروپا است که بین دو کشور سوئیس و اتریش می باشد. پس از جنگ جهانی اغلب کشورها و شرکت ها ورشکست شده اند و به کار خود خاتمه دادند؛ اما شرکت هیلتی بر تولیدات خود استوار ماند و با تلاش بسیار توانست بقای برند خود را حفظ کنند .

اواخر دهه 40 میلادی این شرکت با یک اختراع توانست سرنوشت خود را تغییر دهد. اختراع شرکت یک وسیله ای بود که می توانست به طور متوالی به سطوح ضربه وارد کند. این وسیله یک نوک تیزی داشت که امروزه از آن به عنوان چکش تخریب یاد می کنیم. از آن موقع تا به امروز برنده فوق در 160 کشور جهان نمایندگی مستقیم زده است و به بیش 190 کشور به طور مستقیم یا غیرمستقیم فروش کالا دارد. به طوری که چکش تخریب هیلتی امروزه در ایران نیز موجود می باشد.

به دلیل آنکه این شرکت در کشورهای بسیار کارخانه دارد نمی توان به طور دقیق گفت که کالاهای این شرکت در لیختن اشتاین تولید می شوند. اکثر شرکت های تولیدی این برند در کشورهایی مانند چین، هند، آمریکا و حتی کشورهای اروپایی هستند. پس اگر محصول شما از کشورهایی غیر از لیختن اشتاین بود بدین معنا نیست که اصل نمی باشند. بلکه در تولیدی های دیگر این کارخانه تولید آن محصول شکل گرفته است.

محصولات شرکت شرکت هیلتی

محصولات هیلتی در سه دسته تقسیم بندی می شوند:

  • دسته اول محصولات شیمیایی هستد. این محصولات در واقع همان اتصال دهنده ها بودند که با نام انکر شیمیایی شناخته می شوند. لوازمی مانند چسب کاشت میل گرد در این دسته قرار می گیرند.

این چسب ها دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آن برای استفاده و کاربرد در جاهای مختلف به کار می روند.

  • دسته دوم محصولات مکانیکی می باشند. این محصولات دربرگیرنده اتصال دهنده های مکانیکی هستند. یکی از محصولات آن انکر بولت یا رول بولت می باشد که برای اتصال های مکانیکی و فیزیکی به کار می رود.
  • دسته سوم محصولات مکا الکتریکی می باشد. این محصول جزو پرطرف دارترین محصولات کمپانی هیلتی بوده که بسیار طرف دار دارند. معروف ترین محصول آن چکش تخریب است. از این محصول در زمینه های مختلفی استفاده می شود اما بیشترین کاربرد آن برای تعمیر یا تعویض چیدمان و دکوراسیون محیط ،هم فضاهای داخلی و هم فضاهای خارجی می باشد. بدین صورت که به کمک این دستگاه کندن و تخریب کردن نمای قدیمی بسیار راحت می شود.

جمع بندی

کمپانی هیلتی یکی از معروف ترین کمپانی ها می باشد که محصولات آن به واسطه نام این برند بسیار پرطرف دار هستند. به طورکلی این کمپانی دارای سه دسته محصولات می باشد؛ اما مهم ترین اختراع این کمپانی محصول مکا الکتریکی آن با عنوان دستگاه تخریب یا چکش تخریب شناخته شده است . این شرکت فعالیت خود را از سال 1941 آغاز کرد و در طول این سال ها توانست به رشد چشمگیری رسیده و در اکثر کشورهای دنیا شعبه ایجاد کند.

 

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از پر استفاده ترین اعضای بدن همیشه در معرض خطر می باشد، استفاده از دستکش ایمنی

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

چکش تخریب
راهنمای خرید انواع چکش تخریب

هنگام خرید چکش تخریب که با نام دستگاه تخریب نیز شناخه می‌شود باید به چند نکته توجه داشته باشید: ابتدا

انواع اره را بشناسید

ابزار‌ها انواع بسیار مختلفی دارند و هر کدام برای انجام کاری ساخته می‌شوند. اره یکی از ابزار‌هایی است که معمولا

نحوه کار با تراز لیزری
نحوه کار با تراز لیزری

تراز لیزری یک ابزار است که از فناوری لیزر برای اندازه‌گیری استفاده می‌کند. این ابزار اندازه‌گیری با ایجاد خطوط افقی

ردیاب
ردیاب چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب یا مکان یاب دستگاهی است که موقعیت اجسام یا افراد را مشخص می‌کند. در این دستگاه از تجهیزات بسیار

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube
سبد خرید
حساب کاربری من
فروشگاه
خانه
0 موارد محصول
فهرست