مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

کاری که ما انجام می دهیم

تیم کالا عمران در تلاش برای جمع آوری محصولات و متعلقات در زمینه ابزار آلات از برند های معتبر اروپایی، آمریکایی و آسیایی می باشد. تمامی کارشناسان این مجموعه همه روزه آماده مشاوره رایگان برای خریداران می باشند. تنوع بسیار بالای محصولات در بعضی از اوقات باعث سردرگمی خریدار می شود. برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین محصول با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. تعمیرات ابزار برقی دیگر خدمات مجموعه کالا عمران در براش مشتریان خود می باشد. ارتباط مشتریان با شرکت و نمایندگی های برند های معتبر در بازار نیز از خدمات این مجموعه می باشد.

هدف ما

هدف اصلی این مجموعه ارائه خدماتی نوین در صنعت ابزار می باشد. از خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

درخواست تعمیر ابزار آلات

در صورتی که ابزار آلات برقی و دستی شما مانند تفنگ میخکوب نیاز به سرویس و تعمیرات دارد، می توانید اطلاعات خود به همراه نام دستگاه و آدرس خود را برای ما ارسال کنید تا تیمتعمیرات ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارتباط مستقیم

مشتریان کالا عمران توانایی ارتباط مستقیم با بخش های مختلف این مجموعه مانند کارشناسان فروش ابزار آلات و همچنین قسمت پشتیبانی و ارسال را به راحتی دارند. یکی از هدف های کالا عمران ارتباط مستقیم با مشتری بوده که از ارزش بالایی برای ما برخوردار استپشتیابی آنلاین در پیام رسان واتس اپ برای پاسخگوئی به سوالات و پیگیری سفارشات مشتریانیکی از مهمترین خواسته های مشتریان تحویل سریع محصولات در پروژه می باشد. تیم ارسال کالا عمران همواره تلاش دارد تا مرسولات و سفارشات مشتریان را در سریع ترین حالت ارسال کندمشتریان گرامی تنها با تماس با مجموعه و ارتباط با کارشناس مورد نظر می توانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. از دیگر راه هار ارتباطی استفاده از پیام رسان واتس اپ می باشد.مهم ترین گارانتی که مجموعه کالا عمران برای مشتریان خود در نظر گرفته است، گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشد. معرفی و بررسی محصولات اصل نسبت به محصولات غیر اصلی از وظایف این مجموعه در قبال مشتری می باشدیکی از افتخارات این مجموعه همکاری با کارشناسانی متخصص در زمینه های ابزار تخصصی – ابزار آلات صنعتی و ساختمانی بوده و این عزیزان همواره با ارائه خدمات و مشاوره های رایگان برای مشتریان تلاش در ارائه بهترین خدمات را دارند