نمایش دادن همه 15 نتیجه

نمایش امکانات
نمایش 32 64 96

دریل ستونی نک مدل NEK 4113

دریل ستونی نک مدل NEK 4113 از جمله ابزارآلات برقی ساخته شده توسط شرکت نک می باشد که با کیفیت بالایی تولید می شود. تاکنون مدل های مختلفی از دریل های ستونی با قدرت و سرعت های مختلف توسط شرکت نک به بازار ارائه شده است. از دریل ها برای سوراخکاری اجسام مختلف استفاده می شود. دریل ستونی هم یک نمونه از انواع دریل بوده که بیشتر کاربرد صنعتی دارد و دارای یک پایه می باشد. دریل ستونی از قدرت و دقت بالایی برخوردار است. دریل ستونی نک مدل  NEK 4113 دارای یک موتور 735 واتی بوده که می تواند سه نظام را در بالاترین حالت با سرعت 2940 دور در دقیقه به گردش در آورد. سرعت حرکت سه نظام در 5 حالت مختلف از 150 تا 2940 دور در دقیقه توسط کاربر قابل تنظیم می باشد. با استفاده از دریل ستونی نک مدل NEK 4113 می توانید سوراخی با قطر 13 میلیمتر در فلزات ایجاد کنید. این محصول با گارانتی 12 ماهه به بازار ارائه می گردد.

دریل ستونی نک مدل NEK 4116

دریل ستونی نک مدل NEK 4116 محصولی بسیار خوش ساخت بوده که از لحاظ کیفیت در سطح بالایی می باشد. این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از طریق نیروی برق تامین می کند و مجهز به یک موتور می باشد که با توانی معادل 550 وات کار می کند. این دستگاه در گروه ابزارآلات برقی قرار می گیرد. از دریل ها برای سوراخکاری اجسام مختلف استفاده می شود. دریل ستونی هم یک نمونه از انواع دریل بوده که بیشتر کاربرد صنعتی دارد و دارای یک پایه می باشد. دریل ستونی از قدرت و دقت بالایی برخوردار است. دریل ستونی نک مدل NEK 4116 دارای یک پایه با ابعاد بزرگ می باشد و قابلیت نصب بر روی میز کار را دارد. همچنین برای افزایش ایمنی کاربر، این دریل ستونی مجهز به کلید قفل می باشد تاکاربر بتواند به راحتی و در طولانی مدت با این دستگاه کار کند. شرکت نک تاکنون چندین نمونه دریل ستونی را به بازار ارائه کرده است که با گارانتی 12 ماهه عرضه می شود.

دریل ستونی سیلور مدل GTP05A40

یکی از دریل هایی که برای سوراخ کاری در صنعت کاربرد ویژه ای دارد دریل ستونی می باشد.بخش بالای دریل

دریل ستونی سیلور مدل GTP05B10

یکی از دریل هایی که برای سوراخ کاری در صنعت کاربرد ویژه ای دارد دریل ستونی می باشد.بخش بالای دریل

دریل ستونی آینهل مدل BT-BD 401

دریل ستونی آینهل مدل BT-BD 401 دستگاهی است که از آن برای سوراخکاری های دقیق استفاده می شود. دریل ستونی یکی از انواع دریل ها بوده که بیشترین کاربرد صنعتی را دارد و مجهز به یک پایه می باشد که از قدرت و دقت سوراخکاری بهتری نسبت به دریل های معمولی برخوردار است.  دریل ستونی آینهل مدل BT-BD 401 محصولی از شرکت آینهل بوده که مجهز به یک موتور با توان 350 وات می باشد. این موتور قادر است سه نظام این دستپاه را با سرعتی بین 580 تا 2650 دور در دقیقه به حرکت در آورد. سرعت حرکت سه نظام در 5 حالت مختلف قابل تنظیم و کنترل توسط کاربر می باشد تا بتواند با سرعت های مختلفی کار کند و یک کار دقیق انجام دهد. میز کار دریل ستونی آینهل مدل BT-BD 401 قابلیت چرخش از زاویه 45- تا 45+ را دارد.

دریل ستونی کرون مدل CT32014

دریل ستونی کرون مدل CT32014 دارای توانی برابر با 350 وات می باشد . وزن این دستگاه 15 کیلوگرم می باشد . این ابزار برقی مجهز به سیستم محافظت در برابر گرمای اضافه نیز خواهد بود و دستگاه را در برابر حرارت ایجاد شده در حین کار محافظت می نماید . کرون در ساخت این محصول لیزری را طراحی کرده است که موجب بالا بردن میزان دقت سوراخکاری در نظر گرفته شده است .5 حالت تنظیم سرعت و همچنین وجود کلید ایمنی از دیگر مزایای این دریل ستونی محسوب میشود . محصول فوق داری ضمانت ۱۲ ماهه شرکت توسعه صنعت اهدا (کرون) نیز خواهد بود .

دریل ستونی کرون مدل CT32017

دریل ستونی کرون مدل CT32017 دارای توانی برابر با 550 وات می باشد . وزن این دستگاه 40 کیلوگرم می باشد . این ابزار برقی مجهز به سیستم محافظت در برابر گرمای اضافه نیز خواهد بود و دستگاه را در برابر حرارت ایجاد شده در حین کار محافظت می نماید . کرون در ساخت این محصول لیزری را طراحی کرده است که موجب بالا بردن میزان دقت سوراخکاری در نظر گرفته شده است . وجود کلید ایمنی در پیشانی دستگاه از دیگر ویژگی های خوب این ابزار برقی به شمار میرود . دریل ستونی CT32017 مجهز به چراغ روشن کننده فضای کار و همچنین مجهز به صفحه کار قابل تنظیم می باشد . 16 حالت تنظیم سرعت و همچنین وجود کلید ایمنی از دیگر مزایای این دریل ستونی محسوب میشود . محصول فوق داری ضمانت 12 ماهه شرکت توسعه صنعت اهدا (کرون) نیز خواهد بود .

دریل ستونی محک مدل ZJQ4116A

دریل ستونی محک مدل ZJQ4116A محصول دیگری از شرکت محک می باشد. این شرکت تاکنون مدل های مختلفی از دریل های ستونی را روانه بازار کرده است. دریل ها با توجه به قدرت و سرعتی که دارند برای سوراخکاری اجسام مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. دریل ستونی نیز یکی از انواع دریل می باشد که برای سوراخکاری در صنعت کاربرد ویژه ای دارد. دریل ستونی محک مدل ZJQ4116A با یک موتور 500 واتی کار می کند. سرعت سه نظام از  180 تا 2770 دور در دقیقه قابل تنظیم می باشد. یعنی سه نظام در بالاترین حالت با سرعتی معادل 2770 دور در دقیقه به گردش در می آید. دریل ستونی محک مدل با وزنی حدود 26 کیلوگرم ساخته می شود که میز آن ابعادی معادل 170x175 میلیمتر دارد.

دریل ستونی محک مدل ZJ4113 – بی باکس

دریل ستونی محک مدل ZJ4113 محصولی از شرکت محک می باشد که در گروه ابزارآلات برقی قرار می گیرد. این دستگاه با قدرتی معادل 350 وات کار می کند و سه نظام را در بالاترین حالت با سرعت 2620 دور در دقیقه به گردش در می آورد. سرعت دستگاه توسط کلید دیمر از 620 تا 2620 دور در دقیقه قابل تنظیم می باشد تا کاربر بتواند با سرعت های مختلفی کار کند. از دریل ها برای سوراخکاری اجسام مختلف استفاده می شود. حداکثر قطر سوراخکاری با استفاده از دریل ستونی محک مدل در فلزات 13 میلیمتر می باشد. میز در این دریل ستونی ابعادی معادل 160 * 160 میلیمتر دارد. دریل ستونی یک نمونه از انواع دریل ها می باشد که کاربرد صنعتی دارد و با قدرت و سرعت بالایی عمل سوراخکاری را انجام می دهد.

دریل ستونی محک مدل ZJ4113

دریل ستونی محک مدل ZJ4113 محصولی از شرکت محک می باشد که در گروه ابزارآلات برقی قرار می گیرد. این دستگاه با قدرتی معادل 250 وات کار می کند و سه نظام را در بالاترین حالت با سرعت 2620 دور در دقیقه به گردش در می آورد. سرعت دستگاه توسط کلید دیمر از 620 تا 2620 دور در دقیقه قابل تنظیم می باشد تا کاربر بتواند با سرعت های مختلفی کار کند. از دریل ها برای سوراخکاری اجسام مختلف استفاده می شود. حداکثر قطر سوراخکاری با استفاده از دریل ستونی محک مدل در فلزات 13 میلیمتر می باشد. میز در این دریل ستونی ابعادی معادل 160 * 160 میلیمتر دارد. دریل ستونی یک نمونه از انواع دریل ها می باشد که کاربرد صنعتی دارد و با قدرت و سرعت بالایی عمل سوراخکاری را انجام می دهد.

دریل ستونی محک مدل zjq5125

دریل ستونی محک مدل ZJQ5125 یک دریل پایه بلند، محصولی از شرکت محک می باشد. این دستگاه با قدرتی معادل 750 وات کار می کند. این موتور پرقدرت قادر است سه نظام را با سرعتی بین 280 تا 2390 دور در دقیقه به گردش در آورد تا عمل سوراخکاری انجام شود. سرعت دستگاه توسط کاربر قابل تنظیم می باشد. از دریل ها برای سوراخ کردن فلزات، چوب و حتی مصالح ساختمانی استفاده می شود. دریل ستونی نیز یکی از انواع دریل بوده که برای سوراخ کردن آلومینیوم و فلزات کاربرد فراوانی دارد و در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

دریل ستونی محک ZJQ5132

دریل پایه بلند محک مدل ZJQ5132 محصول دیگری از شرکت محک می باشد که مجهز به یک موتور قدرتمند 1500 واتی می باشد. این موتور پرقدرت قادر است سه نظام را در  بالاترین حالت با سرعت 2450 دور در دقیقه به حرکت در آورد. از دریل ها با توجه به حرکت دورانی ای که دارند برای سوراخکاری استفاده می شود. دریل ستونی نیز یکی از انواع دریل هاست که کاربرد صنعتی دارد. مجهز به پایه بوده و دقت و سرعت بالاتری نسبت به دریل های ساده دارد. حداکثر قطر سوراخکاری با استفاده از دریل محک مدل ZJQ5132 در فلزات 32 میلیمتر می باشد. مکانیزم کاربری این نوع دریل تک فاز بوده و با وزنی حدود 85 کیلوگرم ساخته می شود.

دریل ستونی مدل TB131 ماکیتا

دریل ستونی مدل «TB131» از جمله  ابزارآلات برقی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که از قدرت و

دریل ستونی رونیکس مدل RH-4913

دریل ستونی 13 میلیمتر رونیکس مدل RH-4913 مجهز به الکتروموتور القایی پر قدرت و با کیفیت و دارای طراحی دقیق و توزیع استاندارد وزن در دستگاه جهت دستیابی به حداکثر استایی است. این محصول دارای سیم پیچ تمام مسی الکترو موتور جهت افزایش طول عمر و سیستم انتقال نیرو و تنظیم سرعت تسمه ای جهت کاهش صدا و افزایش اثربخشی عملکرد است. بدنه و میز کار متحرک ساخته شده از مقاوم ترین آلیاژ ها و پایه با ابعاد بزرگ و قابلیت نصب بر روی میز کار جهت افزایش تعادل دستگاه است. دریل ستونی 13 میلیمتر رونیکس مدل RH-4913 دارای کلید قفل کن و همچنین گیره متحرک برای نگهداشتن قطعه کار است. این محصول ساخت کشور چین و دارای ضمانت نامه 12 ماه شرکت رونیکس است.

دریل ستونی رونیکس مدل RH-4916

دریل ستونی 16 میلیمتر رونیکس مدل RH-4916 مجهز به الکتروموتور القایی پر قدرت و با کیفیت و دارای طراحی دقیق و توزیع استاندارد وزن در دستگاه جهت دستیابی به حداکثر استایی است. این محصول دارای سیم پیچ تمام مسی الکترو موتور جهت افزایش طول عمر و سیستم انتقال نیرو و تنظیم سرعت تسمه ای جهت کاهش صدا و افزایش اثربخشی عملکرد است. بدنه و میز کار متحرک ساخته شده از مقاوم ترین آلیاژ ها و پایه با ابعاد بزرگ و قابلیت نصب بر روی میز کار جهت افزایش تعادل دستگاه است. دریل ستونی 16 میلیمتر رونیکس مدل RH-4916 دارای میز کار دوار 360 درجه جهت افزایش سهولت کاربری و دارای کلید قفل کن و همچنین اهرم ارتفاع برای تنظیم میز و گیره متحرک برای نگهداشتن قطعه کار است. این محصول ساخت کشور چین و دارای ضمانت نامه 12 ماه شرکت رونیکس است.