مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

,

طراحی سیستم های نصب تاسیسات و ساپورت های تاسیساتی

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

معرفی ساپورت های تاسیساتی

طراحی ساپورت های تاسیساتی توسط کارشناسان طراح این مجموعه انجام می شود. ساپورت های تاسیسات را می توان به دسته سبک، متوسط و سنگین تقسیم بندی کرد. تمامی این محصولات را می توانید در فروشگاه کالا عمران مشاهده و بررسی کنید. به دلیل افزایش قیمت ارزو مشکلات در واردات کالا، تولید کنندگان ایرانی تنوع کاملی از محصولات تاسیساتی را طراحی و تولید می کنند. مجموعه کالا عمران با همکاری شرکت ها و تولید کنندگان ایرانی تنوع این محصولات را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است. پشتیبانی آنلاین و یا حضور در پروژه های شهر تهران و دیگر شهر های ایران از مزیت های کالا عمران برای مشتریان است.

یکی از بهترین برند های فعال در حوزه نصب تاسیسات را می توان برند هیلتی HILTI نام برد. محصولات این شرکت آلمانی برای مصرف کنندگان داخلی و خارجی کاملا شناخته شده می باشد. از دیگر برند های فعال در بازار جهانی نیز می توان برند سیکلا SIKLA را نام برد. در برند های ایرانی نیز می توان به لینک – وستا دژ و کانکت اشاره کرد. در ادامه به برسی طراحی ساپورت های تاسیساتی می پردازیم.

طراحی سیستم های نصب تاسیساتی

پساپورت موتورخانه ها و یا ساپورت ساختمان های صنعتی (Pipe Rack) از جمله ساپورت های سنگین و ساپورت ساختمان های مسکونی سبک مانند ساپورت چند لوله برق یا ساپورت یک لوله بر روی کف از جمله ساپورت های سبک به شمار می روند. بالطبع به تناسب هر یک از این تاسیسات لازم است خدمات طراحی متناسب با آن انجام گردد و مدارک متناسب ارائه گردد.

وجود بارهای دینامیکی (حرکت سیال ، زلزله ، شروع به کار دستگاه ها و …) ، استفاده از فولادهای سرد نورد و نصب ساپورت با روش های جدید انکرینگ، تنوع سقف های بتنی و سازه ها ما را بر آن داشته تا ارائه خدمات فنی تخصصی روی ساپورت ها را بر عهده گیریم و نیاز جامعه مهندسی را از این منظر برطرف گردانیم. لذا مشاورین و پیمانکاران محترم می توانند انجام این امور را از ابتدا تا آماده سازی نقشه های اجرایی و انتهای نصب به گروه مهندسی مجموعه کالا عمران بسپارند.

ساپورت تاسیساتی

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

چکش تخریب
راهنمای خرید انواع چکش تخریب

هنگام خرید چکش تخریب که

انواع اره را بشناسید

ابزار‌ها انواع بسیار مختلفی دارند

نحوه کار با تراز لیزری
نحوه کار با تراز لیزری

تراز لیزری یک ابزار است

ردیاب
ردیاب چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب یا مکان یاب دستگاهی

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube

دیدگاهتان را بنویسید