نمایش دادن همه 16 نتیجه

نمایش امکانات
نمایش 32 64 96

دریل همزن مدل GBM1600RE بوش

  دریل همزن مدل «GMB 1600 RE» ساخت شرکت بوش BOSCH می باشد. این دریل همزن با یک موتور پرقدرت 850

دریل همزن ای جی پی مدل EV52

همزن برقی ای جی پی مدل EV52 مناسب برای استفاده در صنایع غذایی، شیمیایی و ساختمانی است. این محصول دارای کنترل سرعت الکترونیکی است.برند AGP در سال 1988 در تایوان تأسیس شد و از آن زمان تا کنون در زمره برترین برندهای تولیدکننده ابزار آلات برقی قرار گرفته است. تنوع، کیفیت، دوام و کارآیی بسیار بالای محصولات AGP راه را برای ورود این محصولات به بازارهای جهانی گشود و به یک برند معتبر در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی بدل کرد. از جمله محصولات این برند می‌توان به دریل مگنت، دریل نمونه بردار، دستگاه‌های برش و ساب بتن و امثال آن اشاره داشت.

همزن برقی ای جی پی مدل EV32

همزن برقی ای جی پی مدل EV32 مناسب برای استفاده در صنایع غذایی، شیمیایی و ساختمانی است. این محصول دارای کنترل سرعت الکترونیکی است.برند AGP در سال 1988 در تایوان تأسیس شد و از آن زمان تا کنون در زمره برترین برندهای تولیدکننده ابزار آلات برقی قرار گرفته است. تنوع، کیفیت، دوام و کارآیی بسیار بالای محصولات AGP راه را برای ورود این محصولات به بازارهای جهانی گشود و به یک برند معتبر در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی بدل کرد. از جمله محصولات این برند می‌توان به دریل مگنت، دریل نمونه بردار، دستگاه‌های برش و ساب بتن و امثال آن اشاره داشت.

دریل همزن دانگ چنگ مدل DQU02-160

دریل همزن ابزاری است که جهت مخلوط کردن مواد مختلف ، چه مواد غلیظ و گل مانند و چه مواد

دریل همزن دانگ چنگ مدل DJZ16A

دریل همزن ابزاری است که جهت مخلوط کردن مواد مختلف ، چه مواد غلیظ و گل مانند و چه مواد

دریل همزن دی سی ای مدل AQU02-160B

دریل همزن دی سی ای مدل ‏AQU02-160B یک ابزار برقی که از آن برای هم زدن و مخلوط کردن حجم بالایی از مايعات مانند رنگ استفاده میشود . دریل همزن دی سی ای مدل ‏AQU02-160B به یک موتور تک سرعته 1010 واتی مجهز شده است که قابلیت گردش به جهات راست و چپ را دارا نخواهد بود . این دستگاه به صورت برقی و معمولی عمل خواهد کرد و بر روی آن حالت چکشی تعبیه نشده است . سرعت در حال آزاد این ابزار برقی 0-780 دور در دقیقه خواهد بود . محصول فوق دارای 18 ماه گارانتی شرکت صنعتی نگین میباشد .

دریل همزن آینهل مدل ‏ TC-MX 1400-2E

دریل همزن ابزاری است که جهت مخلوط کردن مواد مختلف ، چه مواد غلیظ و گل مانند و چه مواد

دریل همزن مدل D21510 دیوالت

دریل همزن مدل «D21510» یک دریل همزن صنعتی از برند «دیوالت» (Dewalt) می باشد. این محصول با توان ورودی 710

دریل همزن مدل D21520 دیوالت

دریل همزن مدل «D21520» یک دریل همزن صنعتی از برند «دیوالت» (Dewalt) می باشد. این محصول با توان ورودی 710

دریل همزن متابو مدل RWE1020

دریل همزن برقی مدل RWE1020 محصول دیگری از شرکت متابو می باشد که در گروه ابزارآلات برقی قرار می گیرد.

دریل همزن محک مدل MX-1800

میکسر پایه دار محک مدل MX-1800 یک نمونه دیگر از انواع دستگاه های همزن با برند محک می باشد که در اینجا قصد معرفی آن را داریم. این میکسر مجهز به یک موتور پرقدرت 1800 واتی می باشد که با روشن شدن دستگاه، با دو سرعت مختلف به گردش در می آید. میکسر محک مدل MX-1800 با پایه بوده و با یک استارت آرام شروع به کار می کند. به همراه این محصول دو عدد میله همزن قرار دارد و با وزنی معادل 12 کیلوگرم ساخته می شود. از دستگاه های میکسر و یا همزن برای مخلوط کردن مواد سخت مانند رنگ، سفال و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد. تا کنون شرکت محک چند نمونه میکسر را تولید و روانه بازار کرده است که تفاوت آن ها در قدرت و سرعت آن ها می باشد.

دریل همزن محک مدل MX-1600

میکسر پایه دار محک مدل MX-1600 یک نمونه دیگر از انواع دستگاه های همزن با برند محک می باشد که در اینجا قصد معرفی آن را داریم. این میکسر مجهز به یک موتور پرقدرت 160 واتی می باشد که با روشن شدن دستگاه، با دو سرعت مختلف به گردش در می آید. سرعت گردش موتور در حالت اول از 180 تا 460 دور در دقیقه و در حالت دوم با سرعتی بین 300 تا 700 دور در دقیقه متغیر می باشد. میکسر محک مدل MX-1600 با پایه بوده و با یک استارت آرام شروع به کار می کند. به همراه این محصول دو عدد میله همزن قرار دارد و با وزنی معادل 22 کیلوگرم ساخته می شود. از دستگاه های میکسر و یا همزن برای مخلوط کردن مواد سخت مانند رنگ، سفال و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد. تا کنون شرکت محک چند نمونه میکسر را تولید و روانه بازار کرده است که تفاوت آن ها در قدرت و سرعت آن ها می باشد.

دریل همزن محک مدل DMX-1100/1

میکسر محک مدل DMX-1100/1 مجهز به یک موتور پرقدرت بوده که با توانی معادل 1100 وات کار می کند.میکسر محک مدل DMX-1100/1 با کیفیت بالایی ساخته می شود و سرعت گردش موتور آن به 580 دور در دقیقه می رسد. این سرعت از 0 تا 580 دور در دقیقه متغیر بوده و توسط کلید دیمری که بر روی آن قرار گرفته قابل تنظیم می باشد. وزن این محصول 2.2 کیلوگرم بوده و کار با آن آسان می باشد. از دریل های همزن برای مخلوط کردن مواد مختلف در کارگاه های ساختمانی و صنعتی استفاده می شود. به وسیله این محصول می توانید انواع مختلف ملات، رنگ، دوغاب و مقادیری از بتن وسیمان را مخلوط و ترکیب کنید. دریل همزن در ظاهر شبیه به دریل می باشد با این تفاوت که در قسمت سری آن یک عدد پره همزن نصب می شود. این دستگاه در گروه ابزار|آلات برقی قرار می گیرد و تسوط شرکت محک تولید و به بازار عرضه شده است.

دریل همزن مدل UT120 ماکیتا

دریل همزن مدل «UT120» از جمله ابزار برقی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که ابزار بسیار مناسب

دریل همزن مدل UT2204 ماکیتا

دریل همزن مدل «UT2204» از جمله ابزار برقی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که از لحاظ کیفیت

دریل همزن مدل GRW12E بوش

  همزن برقی مدل GRW 12 E یک ابزار حرفه ای، است که توسط شرکت «بوش» (BOSCH) تولید میشود. این