نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش امکانات
نمایش 32 64 96

دریل سرکج فاین WBP 10

دریل سرکج مدل WBP 10 یک دریل حرفه ای و سرکج با مشخصات فنی خاص محسوب می گردد.این دریل سرکج از سرعت بدون بار 1830-0 دور در دقیقه برخوردار بوده که امکان دریل کاری حرفه ای با سرعت بهینه را مهیا می سازد. حداکثر قطر دریل کاری این ابزار 10 میلیمتر در فولاد و فولاد ضد زنگ، 15 میلیمتر در آلومینیوم و 25 میلیمتر در چوب است. گشتاور این دریل 8 نیوتن-متر بوده و توان آن 500 وات است. وزن این دریل تنها 1.5 کیلوگرم بوده و طول کابل آن 5 متر می باشد. این ابزار به همراه سه نظام آچارخور تمام فلزی Rohm آلمان ارائه گردیده است. با توجه به دارا بودن چرخش ساعت گرد و پاد ساعت گرد امکان قلاویزکاری تا سایز M6 با این ابزار وجود دارد. طراحی و ساخت این دریل که تماما ساخت کشور آلمان بوده، جهت کار در شرایط سخت و مداوم و برای دستیابی به نقاط دور از دسترس می باشد.

دریل سرکج دی سی ای مدل AJZ06-10

دریل سرکج دی سی ای مدل AJZ06-10 مجهز به یک موتور 380 واتی می باشد. سرعت گردش سه نظام در این دستگاه در بالاترین حالت به 1400 دور در دقیقه می رسد. این دستگاه در گروه ابزارآلات برقی ساخته شده توسط شرکت دی سی ای قرار می گیرد. مشخصه دیگر این محصول قابلیت کنترل سرعت آن می باشد که بدین وسیله می توانید سرعت دستگاه را در شرایط مختلف کاری کم و زیاد کنید. حداکثر قطر سوراخکاری با استفاده از دریل دی سی ای مدل AJZ06-10 در فلزات 10 میلیمتر و در چوب 15 میلیمتر می باشد. از این دریل سرکج برای سوراخ کردن اجسام و سوراخکاری در فضاهای کوچک استفاده می شود و ایده آل برای استفاده در یک کارگاه نجاری می باشد.

دریل سر کج مدل DCD740C1 دیوالت

دریل شارژی سرکج مدل «DCD740C1» یکی دیگر از ابزارآلات تولید شده توسط شرکت «دیوالت» (Dewalt) می باشد که در گروه

دریل سرکج مدل D21160 دیوالت

دریل سرکج مدل «D21160» یکی دیگر از ابزارآلات تولید شده توسط شرکت «دیوالت» (Dewalt) می باشد. این محصول با وزن

دریل شارژی سرکج میلواکی مدل C18RAD

دریل سرکج از انواع دیگر دریل ها می باشدکه برای استفاده از سوراخکاری در قسمت هایی که فضا و جای

دریل سرکج شارژی میلواکی مدل M18CRAD-0

این دریل تحت عنوان مدل (M18 CRAD-0) به بازار معرفی شده است. این محصول با طراحی ارگونومیک و ابعادی مناسب تولید می‌شود. گفتنی است این دریل سرکج به موتوری قدرتمند تجهیز شده است که به کمک آن می‌توان تا عمق 25 میلی‌متری در سطوح چوبی و 8 میلی‌متری در سطوح فلزی عملیا‌ت سوراخ‌کاری انجام داد. سرعت گردش آزاد این محصول به 1200 دوربردقیقه می‌رسد. این دستگاه گشتاوری برابر 25 نیوتن‌متر دارد.شرکت میلواکی برای این محصول از یک سه‌نظام 13 میلی‌متری استفاده کرده است. این سه‌نظام آچار خور بوده و سایز مته‌ای که می‌توان روی آن نصب کرد مقداری بین 2 تا 13 میلی‌متر خواهد داشت.این دستگاه برای تامین انرژی خود از باتری استفاده می‌کند اما شرکت میلواکی به همراه این دستگاه باتری عرضه نکرده است و کاربر باید جداگانه باتری و شارژر را تهیه کند. باتری لیتیوم یونی قابل نصب روی این دریل سرکج باید ولتاژی 18 ولتی داشته باشد.

دریل سرکج محک مدل ADM-10

دریل سرکج مدل ADM-10 با وزن 1.4 کیلوگرم، ساخت شرکت ماکیتا می باشد. از دریل های سرکج برای سوراخ کردن اجسام و سوراخکاری در فضاهای کوچک و یا سوراخ کردن اجسامی که در فضاهای محدود هستنداستفاده می شود. دریل سرکج محک مدل ADM-10 مجهز به یک موتور بوده که با قدرت 450 وات کار می کند و سرعت گردش آن به 14000 دور در دقیقه می رسد. با استفاده از این دریل می توانید سوراخی یه قطر 10 میلیمتر ایجاد کنید. برای روشن کردن دستگاه باید روی اهرم فلزی فشار وارکنید. حجم و وزن این نوع دریل بسیار مهم است تا کاربر بتواند در به راحتی ازآن استفاده کند.میزان سرعت گردش دریل به مقدار فشار دست شما به اهرم بستگی دارد دریل سرکج مدل  ADM-10 دورمتغیر بوده و دارای قابلیت چپگرد و راستگرد می باشد.

دریل سرکج شارژی مدل DA330DWE ماکیتا

دریل سرکج شارژی مدل «DA330DWE» از جمله ابزارآلات شارژی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد با باطری لیتیوم 10.8 ولتی

دریل سرکج مدل DA3010 ماکیتا

دریل سرکج مدل «DA3010» از جمله ابزارآلات برقی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که طراحی منحصر به فردی

دریل سرکج متابو مدل WBE700

  دریل سرکج مدل WBE 700 با وزن 2 کیلوگرم، از جمله ابزارآلات برقی تولید شده توسط شرکت متابو می