نمایش 1–32 از 125 نتیجه

نمایش امکانات
نمایش 32 64 96

بکس بادی (8)

رنگ پاش بادی (51)

کمپرسور هوا (46)

منگنه کوب (1)

منگنه کوب بادی مدل AT1225BZ ماکیتا

منگنه کوب بادی مدل «AF505» از جمله ابزارآلات بادی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که در صنایع

میخ کوب بادی مدل AF505 ماکیتا

میخکوب بادی مدل «AF505» از جمله ابزارآلات بادی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که از آن برای

منگنه کوب و میخ کوب رینو مدل RPT-7203

 منگنه کوب و میخ کوب رینو مدل RPT-7203 مجهز به پیچ تنظیم کننده برای کنترل قدرت ضربه بوده و قابل استفاده از 3 مدل سوزن معمولی ، U شکل و سرتخت برای انجام کارهای مختلف است: ->سوزن های 4-14 میلی متری معمولی ->سوزن های 10-14میلی متری سر تخت ->سوزن های U شکل سایز 12 میلی‌متر همچنین دارای 2 بسته منگنه حاوی :1000 عدد سوزن معمولی 8 میلیمتر ،500عدد سوزن U دوازده میلیمتر و 500 عدد سوزن سر تخت 10 میلیمتر. بدنه این محصول تمام استیل 2 رنگ و ایده آل برای استفاده چوب، پارچه و کابل است.منگنه کوب و میخ کوب رینو دارای فشار بسیار قوی و همچنین دارای استاندارد GS اروپا است.

منگنه و میخ کوب بادی مدل DTA25/2 آینهل

منگنه کوب و یا میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این

میخ کوب بادی هیوندای مدل F50B

دستگاه میخ کوب مدل «F50B» انرژی مورد نیاز خود را از فشار باد تامین می‌کند. برای این‌کار کافی است نازل انتهایی دستگاه را به کمپرسور باد متصل کنید و میخ‌ها را با فشردن ماشه‌ی میخ کوب به سطح مورد نظر پرتاب کنید. برای کار با این میخ کوب، فشار خروجی کمپرسور اهمیت زیادی دارد.این فشار ورودی نباید از بازه‌ی 100-70 پی اس آی تجاوز کند. این میخ کوب بادی قادر است در هربار استفاده 100 میخ را پرتاب کند. طول میخ‌های مورد نیاز این دستگاه نباید از میزان 50-10 میلی‌متر بیشتر یا کمتر باشد. این محصول از میخ‌های سایز 18 پشتیبانی می‌کند. ابعاد تاج میخ‌هایی که در این دستگاه قرار می‌گیرند نیز دارای اهمیت است. برای این دستگاه از میخی با ابعاد تاج 1 × 1.25 میلی‌متر استفاده می‌شود. این میخ کوب بادی به دسته‌ای با روکش نرم مجهز است که مانع از خستگی دست کاربر در حین کار می‌شود.

میخ کوب بادی اکتیو مدل AC1030F

میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این ابزارها مخصوص استفاده های

میخکوب بادی اکتیو مدل AC2050T

« میخ کوب بادی اکتیو مدل AC2050T » دارای بدنه ارگونومیک خوشدست ضد خستگی هست. همچنین در قسمت دسته از روکش نرم جهت جلوگیری از عرق کردن دست نیز استفاده شده است. این دستگاه دارای خشاب مستحکم جهت قرار گیری میخ نواری (تی پو) در سایز 20 الی 50 میلیمتر هست. ظرفیت خشاب این دستگاه 90 عدد میخ نواری تی پو است. تیغه (سنبه) و پیستون از قطعات پر کار در این دستگاه بوده و از این رو، از تیغه و پیستون تقویت شده در این دستگاه استفاده شده است. از این دستگاه عمدتا جهت ساخت مبلمان، تخته کوبی کف زمین(کف پوش)، کابینت سازی، قاب سازی، رویه کوبی، پالت و بسته بندی و کاربردهای همانند دیگر استفاده می‌شود. بر روی این دستگاه یک عدد دنباله ¼" نیز است تا خریدار پس از خرید این کالا براحتی و به سرعت آن را به شلنگ هوا متصل نماید. در بسته بندی این دستگاه، به همراه این دستگاه یک عدد شلنگ فنری 10 متری با کیفیت با مارک اکتیو و از جنس پولی یورتان نیز ارائه می‌شود. این دستگاه دارای سرعت میخ کوبی بالا است تا کابر در حداقل زمان بتواند حداکثر بازده را از این دستگاه داشته باشد.توجه: هنگام استفاده از این دستگاه اطمینان حاصل نمایید فشار کاربردی کمپرسور بین 60 الی 100 پوند بر اینچ مربع (60PSI~100PSI) باشد. میخکوب بادی اکتیو مدل AC2050T دارای 18ماه گارانتی طلایی و 5سال پشتیبانی قطعات وخدمات پس از فروش در سراسر ایران است.

میخکوب بادی اکتیو مدل AC1550F

« میخ کوب بادی اکتیو مدل AC1550F » دارای بدنه ارگونومیک خوشدست ضد خستگی هست. همچنین در قسمت دسته از روکش نرم جهت جلوگیری از عرق کردن دست نیز استفاده شده است. این دستگاه دارای خشاب مستحکم جهت قرار گیری میخ نواری (اسکا) در سایز 15 الی 50 میلیمتر هست. ظرفیت خشاب این دستگاه 120 عدد میخ نواری اسکا 50 است. تیغه(سنبه) و پیستون از قطعات پر کار در این دستگاه بوده و از این رو، از تیغه و پیستون تقویت شده در این دستگاه استفاده شده است. از این دستگاه عمدتا جهت ساخت مبلمان، تخته کوبی کف زمین(کف پوش)، کابینت سازی، قاب سازی، رویه کوبی، پالت و بسته بندی و کاربردهای همانند دیگر استفاده می‌شود. بر روی این دستگاه یک عدد دنباله ¼" نیز است تا خریدار پس از خرید این کالا براحتی و به سرعت آن را به شلنگ هوا متصل نماید. در بسته بندی این دستگاه، به همراه این دستگاه یک عدد شلنگ فنری 10 متری با کیفیت با مارک اکتیو و از جنس پولی یورتان نیز ارائه می‌شود. این دستگاه دارای سرعت میخ کوبی بالا است تا کابر در حداقل زمان بتواند حداکثر بازده را از این دستگاه داشته باشد.توجه: هنگام استفاده از این دستگاه اطمینان حاصل نمایید فشار کاربردی کمپرسور بین 60 الی 100 پوند بر اینچ مربع (60PSI~100PSI) باشد. میخکوب بادی اکتیو مدل AC1550F دارای 18ماه گارانتی طلایی و 5سال پشتیبانی قطعات وخدمات پس از فروش در سراسر ایران است.

میخکوب بادی هاردکس مدل HX-1850

میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این ابزارها مخصوص استفاده های

میخ کوب بادی آنکور مدل CT64

میخکوب تی آنکور مدل CT64 ، از ابزارهای بادی و نجاری پر کاربرد میباشد که در تمامی کارگاه های نجاری و حتی در خط تولیدهای بسیاری از کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. میخکوب تی آنکور مدل CT64 دارای بدنه ای ارگونومیک ، خوش دست و ضد خستگی است. همچنین دارای طراحی جدید برای کاربرد آسان تر می باشد .از این دستگاه معمولا جهت ساخت مبلمان ، نصب کفپوش زمین ، کابینت سازی ، قاب سازی ، رویه کوبی مبلمان ، پالت و بسته بندی و کاربردهای همانند دیگر استفاده میشوند .این دستگاه دارای سرعت میخ کوبی بسیار بالایی می باشد تا کاربر در حداقل زمان ممکن بتواند حداکثر بازده را از این دستگاه بدست بیاورد .تیغه(سنبه) و پیستون تقویت شده و سخت کاری شده جهت افزایش عمر دستگاه از دیگر ویژگی های خوب این ابزار بادی به شمار میرود .دارای 12 ماه ضمانت اصلی شرکت پیشتاز ملل PM و ساخت چین است.

میخ کوب بادی آنکور تی پو مدل T50

میخ کوب بادی آنکور تی پو مدل T50، از ابزارهای بادی و نجاری پر کاربرد میباشد که در تمامی کارگاه های نجاری و حتی در خط تولیدهای بسیاری از کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. میخ کوب بادی آنکور تی پو مدل T50 دارای بدنه ای ارگونومیک ، خوش دست و ضد خستگی است. همچنین دارای طراحی عالی و ساخت با کیفیت توسط شرکت آنکور چین می باشد . ظرفیت خشاب این میخکوب بادی 100 سوزن میخ خواهد بود .از این دستگاه معمولا جهت ساخت مبلمان ، نصب کفپوش زمین ، کابینت سازی ، قاب سازی ، رویه کوبی مبلمان ، پالت و بسته بندی و کاربردهای همانند دیگر استفاده میشوند .این دستگاه دارای سرعت میخ کوبی بسیار بالایی می باشد تا کاربر در حداقل  زمان ممکن بتواند حداکثر بازده را از این دستگاه بدست بیاورد .سوزن این مدل از نوع سوزن تیپو (Tipo) خواهد بود . محصول فوق دارای 12 ماه ضمانت شرکت پیشتاز ملل PM می باشد.

میخ کوب بادی آنکور اسکا مدل F50

میخکوب بادی آنکور اسکا مدل F50 دارای بدنه ارگونومیک خوش دست و ضد خستگی است و در قسمت دسته از روکش نرم جهت جلوگیری از تعرق دست نیز استفاده شده است. این دستگاه دارای خشاب کشویی سخت کاری شده از جنس آلومینیوم  Die-Cast با ظرفیت 100 سوزن میخ اسکا 5 سانتی‌متر است. از این میخکوب بادی عمدتا در ساخت مبلمان، کف پوش، کابینت‌سازی، قاب‌سازی، رویه‌کوبی، پالت و بسته‌بندی و ... استفاده می‌شود. در هنگام استفاده از این ابزار، فشار کاربردی کمپرسور باید بین 60 الی 100 پی‌اس‌ای (60PSI~100PSI) تنظیم گردد. میخکوب بادی آنکور اسکا مدل F50 دارای 12ماه ضمانت شرکت پیشتاز ملل PM است.

میخ کوب بادی آنکور اسکا مدل F30

میخ کوب بادی آنکور اسکا مدل F30، از ابزارهای بادی و نجاری پر کاربرد میباشد که در تمامی کارگاه های نجاری و حتی در خط تولیدهای بسیاری از کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. میخ کوب بادی آنکور اسکا مدل F30 دارای بدنه ای ارگونومیک ، خوش دست و ضد خستگی است. همچنین دارای طراحی عالی و ساخت با کیفیت توسط شرکت آنکورچین می باشد. ظرفیت خشاب این میخ کوب بادی 100 سوزن میخ خواهد بود .محصول فوق دارای12 ماه ضمانت شرکت پیشتاز ملل PM می باشد.

میخکوب بادی ای پی ان مدل NL1850A

شرکت ای پی ان میخکوب بادی کالیبر 18 مدل NL 1850 A  را با طراحی ویژه قفل جهت رها سازی آسان میخ از درون دستگاه که موجب آسودگی کار با این ابزار می شود را تولید کرده است. از خصوصیات ویژه ی این محصول ضامن ایمنی جهت امنیت کاربر، استفاده از آلومینیوم دای کاست قوی و سبک، خروجی هوای 360 درجه و شیلنگ 5 متری از جنس یلی یورتال درجه یک می باشد. سایز میخ های میخکوب بادی مدل NL 1850 A50 میلی متر (2*1.25*1.05) است.

میخکوب بادی اسکا هیوندای مدل AN-F50

میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این ابزارها مخصوص استفاده های

میخ کوب بادی جیت مدل CT64

میخکوب بادی جیت مدل CT64 دارای بدنه ای ارگونوميک ، خوش دست و ضد خستگی است. همچنين دارای طراحی عالی و ساخت با کیفیت توسط شرکت جیت کره جنوبی می باشد. ظرفيت خشاب اين میخکوب بادی 80 سوزن میخ خواهد بود. از اين دستگاه معمولا جهت ساخت مبلمان ، نصب کفپوش زمین ، كابينت سازی ، قاب سازی ، رويه كوبی مبلمان ، پالت و بسته بندی و كاربردهای همانند ديگر استفاده میشوند. اين دستگاه دارای سرعت میخ كوبی بسیار بالایی می باشد تا كاربر در حداقل  زمان ممکن بتواند حداكثر بازده را از اين دستگاه بدست بیاورد. از دیگر ویژگی های خوب این مدل خشاب کشویی سخت کاری شده از جنس آلومینیوم Die-Cast می باشد. سوزن این مدل از نوع سوزن ST و DT خواهد بود. فشار هوا در این مدل میخکوب بادی جیت 75 تا 120 PSI میباشد. محصول فوق دارای 15 ماه گارانتی بی قید و شرط شرکت رونیکس می باشد و تا هر چند بار که نیاز به تعویض و تعمیر قطعات داشته باشید شرکت رونیکس طبق گارانتی 15 ماهه خود انجام خواهد داد .

میخکوب بادی F30 جیت

تفنگ میخکوب بادی F30 جیت محصولی قدرتمند ساخت کشور کره با دسته لاستیکی ارگونومیک دارای دارای خشاب کشویی از جنس آلومینیوم به همراه شلنگ ۷.۵ متری عرضه می شود.

میخکوب بادی T50 جیت (تیپو زن)

میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این ابزارها مخصوص استفاده های

میخکوب بادی 1850A جیت (اسکا زن)

میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این ابزارها مخصوص استفاده های

میخ کوب بادی کرون مدل CT38070

میخ کوب های بادی ابزارهایی هستند که به وسیله نیروی هوای فشرده کار می کنند. این ابزارها مخصوص استفاده های

میخ کوب بادی مدل AF505N ماکیتا

میخکوب بادی مدل «AF505N» از جمله ابزارآلات بادی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که از آن برای

تفنگ گازی هیلتی GX 120

کیفیت هیلتی مطابق استاندارد های ANSI A 10.3-1995 و DIN 7260 می باشد . موسسات آزمایشگاهی مستقل، تست مستقل از طرف استاندارد C.I.P اجازه دارند که این تست ها را انجام داده و زمانیکه آزمایش با موفقیت انجام شد، تولیید کننده مجوز چاپ تاییدیه را بر بسته بندی چاشنی صادر می کند . کشور های مختلفی نظیر بلژیک، شیلی، آلمان، فرانسه، بریتانیا، اتریش، روسیه، امارات متحده عربی عضو C.I.P می باشند و هیلتی افتخار دارد که تمام چاشنی های خود را بر اساس استاندارد و تاییدیه C.I.P تولید می نماید .

تفنگ میخکوب هیلتی DX 2

9,400,000 تومان
تفنگ میخکوب نیمه اتوماتیک از برند هیلتی HILTI به کد فنی DX 2 تک تیر زن با قابلیت 450 شلیک

تفنگ میخکوب هیلتی DX5 MX72

نسل جدید تفنگ های خشابی برند HILTI با کد فنی MX5 که جایگزین نسل قیلی خود یعنی DX 460 شده و با تغییرات ظاهری کم مانند : بیشتر شدن طول تفنگ طراحی فوق العاده ارگونومیک تر و کاهش ضرب میخکوبی، با همان خشاب قبلی یعنی MX 72 عرضه می شود . از دیگر خصوصیات جدید و جذاب MX 5 می توان به هوشمند شدن تفنگ در خصوص نیاز به سرویس برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری مورد نیاز اشاره نمود و همچنین دستگاه های ساخت 2019 برند هیلتی همگی قابلیت اتصال به تلفن همراه به وسیله بلوتوث به برنامه Hilti Connect برای افزایش تجربه کاربر از دستگاه خود و اعلام نیاز به ملزومات مصرفی خود توسط اپلیکیشن به فروشگاه هیلتی را دارا می باشد که خود نشان از نگرش جدید و پیشرو برند هیلتی در صنعت ابزار می باشد

پیستوله برقی صدرا مدل SA-9901

پیستوله برقی/برند: صدرا/ مدل: SA-9901 حجم مخزن: 800 میلی لیتر اتصال به برق 220 ولت به همراه 2 عدد ماسک و 1 عدد عینک ایمنی اقلام همراه:قیف/سوزن/نازل/دسته نگه دارنده  

پیستوله برقی کنزاکس مدل KSG-2400

پیستوله برقی/برند: کنزاکس/ مدل: KSG-2400 حجم مخزن: 900 میلی لیتر قطر نازل: 2.5 میلیمتر مجهز به 3 الگوی پاشش رنگ سیستم رنگ پاشی HVLP درب مخصوص پر کردن رنگ بدون جدا کردن مخزن مجهز به دسته تنظیم پذیر برای تنظیم کردن گردش پاشش رنگ 

پیستوله برقی کنزاکس مدل KSG-2800

پیستوله برقی/برند: کنزاکس/ مدل: KSG-2800 سوزن از جنس برنج امکان اتصال و باز کردن آسان سری امکان تنظیم جریان (دبی) پاشش رنگ دارای دسته‌ی نرم/کیف برزنتی بند رو دوشی/سوزن و مسواک نظافت ظرف اندازه گیری غلظت رنگ  

پیستوله برقی کرون مدل CT31004

پیستوله برقی/برند: کرون/ مدل: CT31004 سهولت در استفاده و تنظيم دقيق رنگ پاشي در نقاط كار مناسب براي نقاشي با رنگ روي سطوح مختلف داراي طراحي مناسب و مخزن بزرگ مخزن رنگ 1000 سی‌سی نوع سوزن 1.8 میلی‌متر قابلیت تنظیم اسپری سایز نازل 1 میلی‌متر دسته اورگونومی به همراه كمپرسور هوا ، شلنگ خرطومي رابط بين كمپرسور و پيستوله

پیستوله برقی 110 وات سفیر مدل 10841

پیستوله برقی 110 وات/برند: سفیر/ مدل: 10841 موتور قدرتمند و با دوام ساخته شده از مواد با کیفیت طراحی ارگونومیک خوش دست و مناسب کیفیت ساخت و طول عمر بالا مناسب برای کارهای خانگی مخزن با حجم 800 میلی‌لیتر و باز شدن بسیار آسان ساخت کشور چین  

پیستوله بادی سیلور مدل GTAPB003

پیستوله بادی/برند: سیلور/ مدل: GTAPB003 کیفیت بالا/قطر نازل: 1 میلی متر سوزن با جنس استیل ضدزنگ با پوششی از جنس برنج دارای پیچ تنظیم رنگ و هوا نازل با جنس استیل ضد زنگ نگهدارنده نازل از جنس برنز کاسه پلاستیکی با ظرفیت 125 میلی لیتر فشار کاری: 43psi/الگوی اسپری: 50-100 میلی متر

پیستوله بادی سیلور مدل GTAPB001

پیستوله بادی/برند: سیلور/ مدل: GTAPB001 کیفیت بالا/قطر نازل: 1.6 میلی متر سوزن با جنس استیل ضدزنگ با پوششی از جنس برنج دارای پیچ تنظیم رنگ و هوا نازل با جنس استیل ضد زنگ نگهدارنده نازل از جنس برنز کاسه پلاستیکی با ظرفیت 600 میلی لیتر فشار کاری: 43psi/قطر ورودی هوا: 1.4 اینچ الگوی اسپری: 160-220 میلی متر 

پیستوله بادی سیلور مدل GTAPB002

پیستوله بادی/برند: سیلور/ مدل: GTAPB002 سوزن استیل با پوشش برنجی فشار هوای مورد نیاز 43 بار دامنه‌ی پاشش: 160 تا 220 میلی‌متر میزان مصرف هوا: 4 فوت مکعب بر دقیقه دارای ورودی هوای 1/4 اینچی و 20PF دارای ساختار فلزی