نمایش دادن همه 26 نتیجه

نمایش امکانات
نمایش 32 64 96

موتور برق 2.8 کیلو وات دوو مدل GD 3500E

موتور برق مدل «GD 3500E» یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت «دوو» (Daewoo) است. این دستگاه موتور برقی با توان 2500 وات است که انرژی الکتریکی خود را از طریق احتراق بنزین تامین می‌کند. حجم موتور این محصول  208 سی‌سی است. مخزن سوخت این ژنراتور برق، ظرفیتی 15 لیتری دارد. این موتور از نوع چهارزمانه است و به روش الکتریکی روشن می‌شود. سیستم خنک‌ کننده‌ی این محصول نیز از نوع بادی است و با کمک عبور جریان هوا موجب خنک‌ شدن موتور می‌شود. موتور برق فوق سه خروجی برق دارد که با کمک آن‌ها ولتاژ خروجی AC و DC در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. دو خروجی AC ولتاژی 230 ولتی دارند و با درپوشی دربرابر رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌شوند. خروجی DC این ژنراتور نیز از ولتاژ و شدت‌ جریانی به‌ ترتیب برابر 12 ولت و 8.3 آمپر برخوردار است. این دستگاه صدایی معادل 70 دسی‌بل تولید می‌کند که با‌ توجه به توان بالای موتور آن میزانی مناسب است.

موتور برق 7.9 کیلو وات دوو مدل GDA11050E

موتور برق مجموعه ای شامل یک ژنراتور و یک موتور می باشد که ژنراتور نیروی مکانیکی موتور را با استفاده

ژنراتور برق 800 وات کنزاکس مدل KPG-1950

موتور برق مجموعه ای شامل یک ژنراتور و یک موتور می باشد که ژنراتور نیروی مکانیکی موتور را با استفاده

ژنراتور برق 3000 وات کنزاکس مدل KPG-13000

این محصول را شرکت «کنزاکس» (Kenzax) تحت عنوان مدل «KPG-13000» به بازار عرضه می‌کند. این دستگاه قدرت خروجی برابر 3000 وات داشته و دارای خروجی‌های برق AC و DC است. موتور این محصول حجمی برابر 212 سی‌سی داشته و قدرت آن 4 اسب بخار است. مخزن بزرگ این دستگاه موجب شده تا کاربر بتواند سوخت زیادی را درون آن ریخته و از خالی شدن زودهنگام مخزن نگرانی نداشته باشد؛ این مخزن ظرفیتی 15 لیتری دارد. تعداد خروجی‌های برق AC این دستگاه 2 عدد بوده که با اتصال دستگاه‌های برقی به آن‌ها می‌توانید برق مورد نیازشان را تامین کنید. این پریزها دارای درپوش ضد آب هستند تا در صورت قرار گرفتن دستگاه در محیط مرطوب، مشکلی پیش نیاید.

ژنراتور بنزینی (موتور برق) 5500 وات آروا مدل 6107

ژنراتور بنزینی آروا مدل 6107 همانطور که از نامش پیداست انرژی خود را با سوزاندن بنزین تامین می کند. نوع استارت این موتور برق از نوع هندلی یا دستی می باشد و قابلیت تولید مستقیم برق 12 ولت را دارد. ژنراتور آروا مدل 6107 یک ژنراتور قدرتمند بوده که توانی معادل 5500 وات دارد و حجم موتور آن 389 میلی لیتر می باشد. این دستگاه به دلیل وزن بالایی که دارد حمل و جا به جایی آن برای کاربر سخت است. به همین دلیل شرکت آروا چرخ هایی را در زیر این ژنراتور قرار داده است. این محصول دارای یک موتور تک سیلندر چهار زمانه بوده که مجهز به سیم پیچی مسی برای افزایش عملکرد و کارایی دستگاه می باشد. می توانید از این ژنراتور برای مصارف عمومی، کارگاهی و صنعتی خود استفاده کنید.

ژنراتور بنزینی (موتور برق) 2200 وات آروا مدل 6106

ژنراتور بنزینی آروا مدل 6106 محصولی از شرکت آروا می باشد که برای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قابلیت تولید برق 12 ولت را دارد. موتور برق آروا مدل 6106 به یک موتور قدرتمند مجهز شده است که توانی معادل با 2200 وات دارد. موتور این دستگاه از نوع تک سیلندر چهار زمانه بوده و دارای سیم پیچی مسی برای افزایش عملکرد و کارایی دستگاه می باشد. با یک استارت هندلی شروع به کار می کند و انرژی خود را از طریق سوزاندن بنزین تامین می کند. موتور برق های بنزینی از پرکاربردترین موتور برق ها می باشند که به دلیل تولید گاز دی اکسید کربن نباید در فضای بسته مورد استفاده قرار بگیرند. ژنراتور بنزینی آروا مدل 6106 مناسب جهت مصارف عمومی، کارگاهی و صنعتی می باشد.

ژنراتور بنزینی آروا مدل 6105

ژنراتور بنزینی آروا مدل 6105 نمونه دیگری از انواع ژنراتورهای تولید شده توسط شرکت آروا می باشد. این دستگاه مجهز به یک موتور تک سیلندر چهار زمانه بوده و با توانی معادل با 800 وات کار می کند. برای افزایش عملکرد و کارایی، موتور این دستگاه به سیم پیچی مسی مجهز شده است. موتور برق هیوندای مدل 6105 انرژی مورد نیاز خود را از طریق بنزین تامین می کند و دارای یک مخزن با حجم 4.2 لیتر می باشد. این موتور برق به مدت 6.3 ساعت می تواند کار کند. ژنراتور آروا مدل 6105 با صدا و لرزش بسیار کمی کار می کند و با یک استارت دستی شروع به کار می کند. این دستگاه قابلیت تولید برق مستقیم 12 ولت را دارد.

ژنراتور بنزینی آروا مدل 6104

ژنراتور بنزینی آروا مدل 6104 دارای یک موتور تک سیلندر دو زمانه بوده که با توانی معادل 700 وات کار می کند. برای افزایش عملکرد و کارایی این دستگاه، موتور آن  مجهز به سیم پیچی مسی می باشد. صدا و لرزش کمی که این دستگاه در حین کار دارد آن را مناسب برای استفاده در فضاهای بسته کرده است ژنراتور آروا مدل 6104 با یک استارت هندلی شروع به کار می کند و به مدت 6.3 ساعت توانایی تولید برق را دارد. شرکت آروا برای این موتور برق مخزن سوختی با گنجایش 2.5 لیتر در نظر گرفته است و حجم موتور آن 63 میلی لیتر می باشد. این دستگاه مناسب برای مصارف عمومی، کارگاهی و صنعتی شما می باشد. موتور برق های بنزینی از پرکاربردترین موتور برق ها می باشند و همانطور که از نامشان پیداست انرژی خود را از طریق سوزاندن بنزین تامین می کنند.

ژنراتور (موتور برق) 3100 وات آینهل مدل BT-PG 3100/1

ژنراتور آینهل مدل BT-PG 3100/1 محصول دیگری از شرکت آینهل می باشد که با این عنوان به بازار معرفی شده است. این دستگاه یک موتور برق بوده که قابلیت راه اندازی دستگاه های مختلف را دارد. ژنراتور آینهل مدل BT-PG 3100/1 دارای یک موتور قدرتمند 1100 واتی می باشد و انرژی خود را از طریق سوزاندن بنزین تامین می کند. شرکت آینهل برای این محصول یک مخزن سوخت 15 لیتری در نظر گرفته است. میزان ساعتی که این موتور برق می تواند کار کند به نسبت بنزینی است که در داخل مخزن جای میگیرد. بنابراین حجم مخزن از جمله پارامترهای مهم برای هر موتور برق می باشد. با استفاده از این موتور برق و با توان متوسط ، می توانید مدت زمان 11 ساعت کار کنید. میزان صدایی که در هنگام کار با این ژنراتور تولید می شود 96 دسی بل می باشد. همچنین برای سهولت در حمل و جایه جایی، این محصول مجهز به چرخ و دسته می باشد.

ژنراتور (موتور برق) 720 وات آینهل مدل BT-PG850/3

ژنراتور آینهل مدل BT-PG 850/3 دستگاهی است برای تولید برق که با استفاده از بنزین، جریان الکتریکی را تولید می کند. توان این محصول 720 وات و نوع موتور آن دو زمانه می باشد. موتور برق آینهل مدل BT-PG 850/3 با وزنی حدود 18.15 کیلوگرم ساخته می شود که این وزن برای یک ژنراتور قابل قبول می باشد. این دستگاه دارای یک مخزن بزرگ با گنجایش 4.2 لیتر بنزین می باشد که انرژی مو.رد نیاز خود را از طریق سوزاندن همین بنزین تامین می کند. از دیگر ویژگی های موتور برق آینهل مدل BT-PG 850/3 می توان به پایه های محکم آن اشاره کرد که به لرزه گیر مجهز شده است. این محصول از لحاظ کیفیت در سطح مطلوبی بوده و دارای ابعاد 485*470*635 میلیمتر می باشد.

ژنراتور (موتور برق) 2000 وات آینهل مدل BT-PG2000/3

ژنراتور آینهل مدل BT-PG 2000/3 مجهز به موتور پرقدرت می باشد که چهار زمانه بوده و با توانی معادل 2000 وات کار می کند. این موتور برق توانایی راه اندازی چندین دستگاه را دارد. ژنراتور آینهل مدل BT-PG 2000/3 انرژی خود را از طریق سوزاندن بنزین تامین می کند و دارای یک مخزن 13 لیتری می باشد. میزان ساعتی که این موتور برق می تواند کار کند به نسبت بنزینی است که در داخل مخزن جای می گیرد. بنابراین حجم مخزن از جمله پارامترهای مهم برای هر موتور برق می باشد. صدای تولید شده موتور برق مدل BT-PG 2000/3 در هنگام کار 94 دسی بل بوده و دارای سیستم قطع کن خودکار در زمان کمبود روغن می باشد. ظرفیت مخزن روغن 0.6 لیتر است.

ژنراتور (موتور برق) 7000 وات آینهل مدل BT-PG5500/2D

موتور برق فوق یکی از محصولات قدرتمند تولیدی شرکت «اینهل» (Einhell) است. این محصول توان بالایی داشته و قادر است با مصرف سوخت بنزین، برق AC به دو شکل تک‌ فاز و سه‌ فاز تولید نماید. تعداد خروجی‌های این محصول سه عدد بوده که دو خروجی برای برق 230 ولت تک‌ فاز بوده و یکی از خروجی‌ها برای برق 400 ولت سه‌ فاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. حداکثر توان خروجی این موتور برق بنزینی نیز 5500 وات بوده و توانی برابر 9.5 اسب بخار دارد. موتور چهار زمانه‌ی این محصول حجمی معادل 389 سی‌سی دارد. این موتور با کمک جریان هوا خنک می‌شود و از روغن نیز برای روانکاری استفاده می‌کند. شرکت اینهل برای این محصول مخرن سوختی 25 لیتری در نظر گرفته است که دارای نشانگر بوده و کاربر می‌تواند از میزان سوخت داخل آن آگاه شود. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به وجود سیستم کنترل ولتاژ خودکار آن اشاره کرد که مانع از تغییر ولتاژ خروجی دستگاه می‌شود. این موتور برق اگرچه وزن زیادی دارد اما جابه‌جایی آن با کمک چرخ و دسته‌ای که دارد کار دشواری نیست.

ژنراتور (موتور برق) 2200 وات هیوندای مدل HG1220-IG

موتور برق هیوندای مدل HG1220-IG از مخلوط بنزين و روغن 4 زمانه برای توليد برق استفاده خواهد کرد و از خروجی این دستگاه به برق AC و DC دست پیدا خواهید کرد . خروجی برق دستگاه 230 ولت می باشد .توان خروجی دستگاه 2200 وات و صدای ایجاد شده از آن تنها در حد 60 دسی بل می باشد .نشانگر سه ‌وضعیتی برای نمایش خروجی برق، اورلود و هشدار روغن از دیگر ویژگی های خوب این موتور برق کم صدا محسوب می شود .از دیگر نکات قابل ذکر در مورد این دستگاه می توان به موتور یک سیلندر چهار زمانه ، سیم پیچ صد در صد مسی ، قابلیت نمایش زمان کارکرد دستگاه و همچنین قابلیت نمایش ولتاژ خروجی اشاره کرد .ظرفيت مخزن سوخت اين موتور برق 4.1 ليتر و حجم موتور 99 سی سی می باشد .

ژنراتور (موتور برق) 6500 وات هیوندای مدل HG9650-PG

موتور برق هیوندای مدل HG9650-PG یکی از محصولات پرکاربرد و محبوب تولیدی شرکت «هیوندای» (Hyundai) و مناسب برای مصارف عمومی، کارگاهی و صنعتی است. این ژنراتور جریان برقی با توان 6500 وات تولید می‌کند و سوخت مصرفی آن بنزین‌ می‌باشد. حجم موتور این ژنراتور منحصربه‌فرد 420 سی‌سی است و مخزن سوخت آن، 25 لیتر ظرفیت دارد. این موتور چهارزمانه به روش دستی روشن می‌شود و دارای سیستم خنک‌ کننده‌ی بادی است که با عبور جریان هوا باعث خنک ‌شدن موتور دستگاه می‌شود. ژنراتور بنزینی هیوندای مدل HG9650-PG سه خروجی برق دارد و کاربر ولتاژ خروجی AC و DC در اختیار دارد. دو خروجی AC با ولتاژ 230 ولتی و 8.3 آمپر با درپوشی ضد آب از رطوبت و گردو غبار محافظت می‌شوند. خروجی DC این ژنراتور نیز از ولتاژ 12 ولت و 12 آمپر برخوردار است. چرخ‌هایی موجود در دستگاه جا به‌ جایی‌ آن را آسان می‌کند. این ژنراتور بنزینی صدای 74 دسی‌بل تولید می‌کند و لرزش کم آن با‌ توجه به توان بالای موتور این ژنراتور را مناسب محیط های بسته می‌کند.

ژنراتور (موتور برق) 6000 وات هیوندای مدل HG8550-PG

ژنراتور برق هیوندای مدل HG8550-PG یکی از محصولات پرکاربرد و محبوب تولیدی شرکت «هیوندای» (Hyundai) و مناسب برای مصارف عمومی، کارگاهی و صنعتی است. این ژنراتور جریان برقی با توان 6000 وات تولید می‌کند و سوخت مصرفی آن بنزین می‌باشد. حجم موتور این ژنراتور بنزینی منحصربه‌فرد 420 سی‌سی است و مخزن سوخت آن، 25 لیتر ظرفیت دارد. این ژنراتور بنزینی یک سیلند چهار زمانه و قدرتی معادل هشت اسب بخار دارد و به روش دستی روشن می‌شود و دارای سیستم خنک‌ کننده‌ی بادی است که با عبور جریان هوا باعث خنک ‌شدن موتور دستگاه می‌شود. ژنراتور برق هیوندای مدل HG8550-PG سه خروجی برق دارد و کاربر ولتاژ خروجی AC و DC در اختیار دارد. دو خروجی AC با ولتاژ 230 ولتی با درپوشی ضد آب از رطوبت و گردو غبار محافظت می‌شوند. خروجی DC این ژنراتور نیز از ولتاژ 12 ولت و 8.3 آمپر برخوردار است. چرخ‌هایی موجود در دستگاه جابه‌جایی‌ آن را آسان می‌کند. صدای 74 دسی‌بلی و لرزش کم این ژنراتور بنزینی با‌ توجه به توان بالای موتور ، این ژنراتور را مناسب محیط های بسته می‌کند.

ژنراتور (موتور برق) 3000 وات هیوندای مدل HG5355-PG

موتور برق مدل «HG5355-PG» یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت «هیوندای» (Hyundai) است. این دستگاه موتور برقی با توان 3000 وات است که انرژی الکتریکی خود را از طریق احتراق بنزین تامین می‌کند. موتور این محصول توانی برابر 4 اسب بخار دارد و حجم آن 212 سی‌سی است. مخزن سوخت این ژنراتور برق، ظرفیتی 12 لیتری دارد. این موتور از نوع چهارزمانه است و به روش دستی روشن می‌شود. سیستم خنک‌ کننده‌ی این محصول نیز از نوع بادی است و با کمک عبور جریان هوا موجب خنک‌ شدن موتور می‌شود. موتور برق فوق سه خروجی برق دارد که با کمک آن‌ها ولتاژ خروجی AC و DC در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. دو خروجی AC ولتاژی 230 ولتی دارند و با درپوشی دربرابر رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌شوند. خروجی DC این ژنراتور نیز از ولتاژ و شدت‌ جریانی به‌ ترتیب برابر 12 ولت و 8.3 آمپر برخوردار است. این دستگاه صدایی معادل 70 دسی‌بل تولید می‌کند که با‌ توجه به توان بالای موتور آن میزانی مناسب است.

ژنراتور (موتور برق) 800 وات هیوندای مدل HG2010-PG

موتور برق هیوندای مدل  HG2010-PG یک موتور برق بسیار کوچک و باکیفیت می باشد و از مخلوط بنزین و روغن دو زمانه برای تولید برق استفاده می کند. این موتور دو زمانه توانی معادل یک اسب بخار دارد و میزان صدای تولید شده توسط آن 64 دسی بل می باشد. موتور برق هیوندای مدل  HG2010-PG  دارای دو خروجی برق AC و DC می باشد و خروجی DC آن 230 ولتی بوده که می توانید با استفاده از پریز برقی خروجی ای که بر روی این موترو برق وجود دارد وسایل برقی خود را به آن متصل کنید. نوع سیستم استارتر این موتور برق از نوع هندل دستی است و حجم موتور آن 63 سی سی می باشد. ظرفیت مخزن این دستگاه 4 لیتر و با وزن فقط 21 کیلوگرم ساخته می شود.

ژنراتور (موتور برق) 3000 وات هیوندای مدل HG5360-PG

موتور برق هیوندای مدل HG5360-PG یکی از محصولات پرکاربرد و محبوب تولیدی شرکت «هیوندای» (Hyundai) و مناسب برای مصارف عمومی، کارگاهی و صنعتی است. این ژنراتور جریان برقی با توان 3000 وات تولید می‌کند و سوخت مصرفی آن بنزین می‌باشد. حجم موتور این ژنراتور برق بنزینی منحصربه‌فرد 212 سی‌سی است و مخزن سوخت آن، 15 لیتر ظرفیت دارد. این ژنراتور برق بنزینی یک سیلند چهار زمانه به روش دستی روشن می‌شود و دارای سیستم خنک‌ کننده‌ی بادی است که با عبور جریان هوا باعث خنک ‌شدن موتور دستگاه می‌شود. ژنراتور بنزینی هیوندای مدل HG5360-PG سه خروجی برق دارد و کاربر ولتاژ خروجی AC و DC در اختیار دارد. دو خروجی AC با ولتاژ 230 ولتی با درپوشی ضد آب از رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌شوند. خروجی DC این ژنراتور نیز از ولتاژ 12 ولت و 8.3 آمپر برخوردار است. چرخ‌هایی موجود در دستگاه جابه‌جایی‌ آن را آسان می‌کند. صدای حاصل از کار این ژنراتور 70 دسی‌بل بوده و لرزش کم این ژنراتور گازوئیلی با‌ توجه به توان بالای موتور ، این ژنراتور را مناسب محیط های بسته می‌کند.

ژنراتور (موتور برق) مدل G4200K ماکیتا

ژنراتور (موتور برق) 4200 وات مدل «G4200K» از جمله ابزار بنزینی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که

ژنراتور (موتور برق) مدل G2400K ماکیتا

ژنراتور (موتور برق) 2400 وات مدل «G2400K» از جمله ابزار بنزینی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که

ژنراتور (موتور برق) مدل G3500K ماکیتا

ژنراتور (موتور برق) 3500 وات مدل «G3500K» از جمله ابزار بنزینی ساخته شده توسط شرکت «ماکیتا» (MAKITA) می باشد که

ژنراتور (موتور برق) 2800 وات رونیکس مدل RH-4728

ژنراتور رونیکس مدل RH-4728 از بنزین برای تولید برق استفاده می‌کند. با کمک این وسیله از خروجی برق بهره‌مند می‌شوید. توان این دستگاه 2800 وات است و می‌توانید از طریق پریز برق خروجی‌اش، وسایل برقی خود را به آن متصل کنید. دو خروجی برق 12 ولت برای موتور برق RH-4728 رونیکس در نظر گرفته‌اند. این خروجی شدت‌ جریانی برابر 8 آمپر دارد. ظرفیت سیلندر این ژنراتور از حجمی برابر 196 سی‌سی برخوردار است.این موتور دوزمانه به روش دستی روشن می‌شود. سیستم خنک‌ کننده‌ی آن نیز به کمک جریان هوا به تبادل گرمای تولیدی‌اش کمک می‌کند. ظرفیت مخزن سوخت این ابزار15 لیتر است و مخزن روغن آن حجمی برابر 1.5 لیتر دارد.در موتور برق رونیکس از فیوز ایمنی و قطع کن حفاظتی سریع و سوئیچ قطع برق در زمان بروز بار اضافی جهت افزایش ایمنی کاربر استفاده شده است.مدل با بدنه تمام فلزی ضد لرزش با فریم تقویت شده جهت افزایش استحکام در شرایط پر تنش کاری و همچینین استفاده از بالشتک و آرمیچر مسی جهت افزایش حداکثر اثربخشی عملکرد در کنار صدا و لرزش کم در فضای بسته آن موجب رضایت مندی کاربر از این محصول شود.از دیگر ویژگی های موتور برق رونیکس می توان به مصرف بهینه آن اشاره کرد،موتور برق رونیکس مدل RH-4728 با استفاده از نصف توان خود تا 8.6 ساعت و با تمام توان خود تا 12.9 ساعت با یک مخزن سوخت کامل می تواند بازدهی داشته باشد.

ژنراتور (موتور برق) 6000 وات رونیکس مدل RH-4760

موتور برق رونیکس 6000 وات مدل RH-4760 از مخلوط بنزين و روغن چهار زمانه برای توليد برق استفاده خواهد کرد و از خروجی این دستگاه به برق AC و DC دست پیدا خواهید کرد . خروجی برق دستگاه 220 ولت AC و 12 ولت و 8 آمپر DC می باشد .توان دستگاه 6000 وات و صدای ایجاد شده از آن کمتر از 75 دسی بل می باشد .این دستگاه می‌تواند در دو حالت مختلف مشغول به کار باشد . حالت اول توان کمتری از دستگاه خواهد گرفت اما می‌توان مدت زمان بیشتری با آن مشغول به کار بود و اما در حالت دوم از تمام توان دستگاه می توان استفاده کرد .کارکرد با تمام توان این موتور برق رونیکس 8.5 ساعت و کارکرد با یک دوم توان تا 12.7 ساعت خواهد بود .از دیگر نکات قابل ذکر در مورد این دستگاه میتوان به آرمیچر و بالشتک مسی جهت افزایش حداکثر اثر بخشی عملکرد ، سوئیچ قطع برق هنگام بروز بار اضافی ، فیوز ایمنی و قطع کن حفاظتی سریع و همچنین قابلیت نمایش ولتاژ خروجی اشاره کرد .اين موتور چهار زمانه توانی معادل 6000 وات دارد و به روش دستی و هندلی روشن می‌شود.ظرفيت مخزن سوخت اين موتور برق 25 ليتر و حجم موتور 389 سی سی می باشد .از کابردهای موتور برق رونیکس 6000 وات مدل RH-4760 می توان به تولید برق برای انواع پمپ ، پمپ کف کش ، پمپ های لجن کش، تولید برق برای الکتروپمپ ها، بوستر پمپ ، تولید برق مورد نیاز برای الکترو موتورها، تولید انرژی برای مصارف خانگی،باغ ، ویلا و سایر مکان ها اشاره کرد .

ژنراتور (موتور برق) رونیکس 800 وات مدل RH-4708

موتور برق RH-4708 رونیکس تنها 19 کیلوگرم وزن دارد و از بنزین برای تولید برق استفاده می‌کند. با کمک این وسیله از خروجی برق بهره‌مند می‌شوید. توان این دستگاه 800 وات است و می‌توانید از طریق پریز برق خروجی‌اش، وسایل برقی خود را به آن متصل کنید. یک خروجی برق 12 ولت برای این موتور برق در نظر گرفته‌اند. این خروجی شدت‌ جریانی برابر 8 آمپر دارد. موتور تک‌ سیلندر این ژنراتور از حجمی برابر 63 سی‌سی برخوردار است. این موتور دو زمانه به روش دستی روشن می‌شود. سیستم خنک‌ کننده‌ی آن نیز به کمک جریان هوا به تبادل گرمای تولیدی‌اش کمک می‌کند. ظرفیت مخزن سوخت این دستگاه 4.2 لیتر است و مخزن روغن آن حجمی برابر 1 لیتر دارد.در موتور برق RH-4708 رونیکس از فیوز ایمنی و قطع کن حفاظتی سریع و سوئیچ قطع برق در زمان بروز بار اضافی جهت افزایش ایمنی کاربر استفاده شده است.مدل با طراحی بخصوص و کم حجم بدنه و هم چینین استفاده از بالشتک و آرمیچر مسی جهت افزایش حداکثر اثربخشی عملکرد در کنار صدا و لرزش کم آن موجب رضایت مندی کاربر از این محصول شود.از دیگر ویژگی های موتور برق رونیکس می توان به مصرف بهینه آن اشاره کرد،این موتور برق با استفاده از نصف توان خود تا 6.7 ساعت و با تمام توان خود تا 10 ساعت با یک مخزن سوخت کامل می تواند بازدهی داشته باشد.

چکش تخریب کیانگ مدل KH-5000M

6,450,000 تومان
چکش تخریب/ برند: کیانگ/ مدل: KH-5000M/  توليد شده در كارخانه صنعتي کیانگ مطابق با آخرين استانداردهاي روز دنيا / تقویت عایق بندی قسمت سیم پیچ جهت جلوگیری از آسیب دیدگی/ مكانيزم كاملا حرفه اي با انرژي ضربه اي 12/5 ژول براي تخريب/ مكانيزم كاملا حرفه اي و سيستم رينگ و پيستون/ طراحي ارگونوميك دسته با كمترين لرزش ممكن/ کیف حمل جهت سهولت در حمل و جابجایی/ دسته ارگونومیک با سیستم ضد لرزش/ طراحی بروز و ارگونومیک دستگاه/ موتور پرقدرت با توان1050 وات/ فوق العاده قدرتمند و پر توان/ دارای دسته نرم ضد لغزش/ مناسب برای انواع تخریب/ سیستم قلم گیر 5 شیار/ به همراه کیف حمل ، قلم نوک تیز ، قلم نوک تخت ، دفترچه راهنما/