مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

مشخصات فنی چسب ممو

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

معرفی چسب کاشت ممو

در این مقاله قصد داریم به مشخصات فنی چسب ممو بپردازیم. چسب ممو یکی از اولین نمونه های چسب های دو جزئی با قیمت اقتصای برای کاشت میلگرد در بتن می باشد که اولین حضور خود را در سال 1382 در بازار ایران تجربه کرده است. برند MEMO با کد نامی MEMO HOT و MEMO CHEM و در حجم های 345 و 410 میلی لیتر در بازار ایران موجود می باشد. تفاوت های این دو کد از برند MEMO یعنی مدل های HOT و CHEM در اصل تنها در شکل ظاهری آن ها می باشد.

از سال 1398 در بازار ایران نمونه ای از چسب ممو عرضه شده که دارای نام MEMO HOT CHEM می باشد. این چسب از لحاظ ظاری یا دو نمونه نمونه قبلی کمی متقاوت است. نظرات مشتریان درباره این چسب کاملا منفی بوده و بازخورد خوبی هنگام تست از خود نشان نداده است. حدود 5 الی 10 درصد از لحاظ قیمتی از دو نونه ممو هات و ممو چم ارزان تر می باشد.

چسب ممو ساخت کجا است ؟

بر روی بدنه چسب MEMO HOT عبارت MADE IN GERMANY به همراه پرچم کشور آلمان ثبت شده است. چسب MEMO CHEM نیز دارای عبارت MADE IN GERMANY است ولی پرچم کشور آلمان بر روی آن دیده نمی شود. شاید عبارت ساخت آلمان و وجود پرچم این کشور باعث شک خریداران و سوء استفاده فروشندگان شود اما همان طور که قبلا نیز به در این مجموعه به مشتریان اعلام شده چسب های برند ممو از نوع HOT و CHEM ساخت کشور ترکیه می باشند.

مشخصات فنی چسب ممو

تمامی اسناد و کاتالوگ هایی که برای خانواده چسب ممو در سایت های اینترنتی ارائه شده اند هیچ گونه مهر و یا کد تائید از طرف سازمان ها و آزمایشگاه های معتبر جهانی ندارند. تمامی اعتباری که چسب ممو تا کنون کسب کرده است بر اساس رضایت چندین ساله مشتریان بابت این محصول می باشد. در سال های اخیر مشتریان این مجموعه در چندین نوبت این چسب ممو هات را تست کرده اند و پس از تستی خودشان در پروژه انجام داده اند از محصول استفاده کرده اند.

تنها چسب های کاشت ار برند هیلتی و فیشر آلمان دارای تائیدیه فنی تست در سایز های مختلف هستند

نکات اجرایی

از مهم ترین نکات در خصوص چسب های کاشت شیوه نگه داری و تزریق اصولی آن ها می باشد. چسب های کاشت باید به دور از تابش نور خورشید و حتما در دمای 5 الی 25 درجه سانتی گراد نگه داری شوند. نگه داری در دمای بالا و یا در مجاورت نور خورشید باعث خرابی چسب می شود. سالم نبودن چسب شاید به چشم اپراتور مشخص نشود و حتی شاید چسب به اصطلاح شره هم نکند، به همین خاطر فروشنده این چسب باید مکانی درست و اصولی را برای حفظ و نگه داری چسب ممو هات در نظر داشته باشد و خریدار از مراکز و فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کند.

برای مشاهده دیگر محصولات سیستم بولت شیمیایی مانند چسب های دو جزئی کاشت به فروشگاه کالا عمران مراجعه کنید. ارائه مشاوره تخصصی و پیشنهادات فنی توسط کارشناسان این مجموعه برای مشتریان محترم فراهم می باشد. تمامی مطالب ارائه شده در این مقاله توسط کارشناسان مجموعه کالا عمران جمع آوری و ارائه شده و کپی برداری از آن ها طبق فصل 3 ماده 12 قوانین جرائم یارانه ای در هر شرایط تجاری و غیر تجاری پیگرد قانونی دارد.

مشخصات فنی چسب ممو

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دریل مگنت چیست و چه تفاوتی با دریل برقی دارد

دریل انواع مختلفی دارد که

طریقه استفاده از دریل همزن
طریقه استفاده از دریل همزن

طریقه استفاده از دریل همزن

بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی
بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی

بهترین دریل همزن برای مصارف

دلایل روشن نشدن دریل همزن
دلایل روشن نشدن دریل همزن
دریل همزن یا همان دریل
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube