مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

فروش عمده میخ و چاشنی

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

برترین برند های میخ چاشنی در بازار

برای پیدا کردن بهترین برند های فعال در حوزه میخ و چاشنی ابتدا باید مشخص کنیم که از چه تفنگ میخکوبی استفاده می کنیم. بیشترین استفاده اپراتور ها از تفنگ های میخکوبی تک تیر زن کد DX 450 می باشد. بشتر تفنگ های تک تیر زن موجود در بازار از برند های والتی و کامرکس می باشند. فروش عمده میخ و چاشنی از برترین برند های فعال بازار را در فروشگاه آنلاین کالا عمران مشاهده کنید.

اولین نمونه میخ چاشنی که در دهه 80 وارد بازار ایران شد از برند هیلتی بود. به دلیل به روز رسانی های شرکت هیلتی و بالا بودن قیمت محصولات این برند مصرف کنندگاه و وارد کنندگان این محصول روی به برند های چینی آوردند. در ادامه به برترین برند های فعال در این حوزه می پردازیم.

فروش عمده میخ و چاشنی

فروش عمده میخ و چاشنی رد هیت RED HIT

از اولین نمونه های وارداتی به ایران را می توان برند رد هیت نامید. این برند با کیفیت خوب محصولات خود و نداشتن رقیب در زمان واردات به برند اول میخ و چاشنی در بازار ایران تبدیل شد. بعد از گذشت چندین سال هنوز هم انتخاب کناف کاران و اپراتوارن میخ و چاشنی برند رد هیت می باشد.

هم اکنون از برند رد هیت چندین نمونه کیفیتی و ظاهری وارد  بازار می شود. همین امر سبب شده تا با وارد شدن محصولات با کیفیت پایین از این برند لطمه ای به نام برند ردهیت RED HIT وارد شود. نمونه های میخ و چاشنی وارداتی از برند ردهیت دارای ویژگی های ظاهری متفاوتی هستند.

فروش عمده میخ و چاشنی رد هت RED HAT

محصولات این برند در رقابت با برند RED HIT وارد بازار میخ و چاشنی شده اند. کیفیت بسته بندی و شکل ظاهری آن با برند رد هیت متفاوت بوده و از کیفیت مواد اولیه قابل قبولی برخور دار می باشد. نبود سایز بندی و همچنین قیمت بالای محصولات برند رد هت نسبت به رد هیت از نقاط ضعف این برند به حساب می آیند. مجموعه کالا عمران اولین نمایندگی این برند در بازار ابزار حسن آباد تهران است.

فروش عمده میخ و چاشنی هاسل HUSEL

از نمونه برند های رقیب رد هیت که تنوع کاملی از محصولات را وارد بازار کرده است را می توان برند هاسل را نام برد. کیفیت خوب محصولات این برند برای مصرف کنندگان و فروشندگان میخ و چاشنی ثابت شده است. این برند در زمینه میخ و چاشنی تک تیز زن به کد 450 و میخ چاشنی خشابی کد 460 فعالیت می کند. مجموعه کالا عمران از  نمایندگی های فروش این برند در بازار ابزار می باشد. برای مشاهده محصولات این برند به فروشگاه آنلاین کالا عمران مراجعه کنید.

فروش عمده میخ و چاشنی مکث MAX

پیچ کناف مکث از بهترین نمونه های موجود در بازار است که انتخاب اول خیلی از کناف کاران می باشد. در سال های اخیر بازرگانی پیچ مکث کالای میخ و چاشنی با همان نام برند مکث را وارد سبد محصولات خود کرد است. کیفیت این محصول نسبت به نمونه های متفرقه در بازار بالا تر بوده و همانند دیگر محصولات این برند مصرف کنندگان از این محصول راضی هستند.

فروش عمده میخ و چاشنی رد فیکس RED FIX

محصولات برند ردفیکس اولین با از سال 1397 وارد بازار ابزار شده است. محصولات این برند از لحاظ شکل بسته بندی تفاوتی با برند رد هیت نداشته و فقط به جای عبارت HIT، عبارت FIX استفاده شده است. اپراتوران و مصرف کنندگان از کیفیت این محصول راضی بودند و می توان کیفیت میخکوبی با میخ و چاشنی RED FIX را قابل قبول دانست. محصولات این برند در همه ماه های سالل در بازار وجود نداشته و یکی از نقاط منفی این برند را نبود همیشگی کالا دانست.

فروش عمده میخ و چاشنی

خرید عمده میخ و چاشنی بتن و میخ چاشنی آهن

برای اطلاع از قیمت به روز محصولات و همچنین دریافت پیش فاکتور از مجموعه کالا عمران می توانید با کارشناسن این مجموعه از طریق پیام رسان واتس اپ و یا تماس تلفنی با دفتر اصلی این مجموعه در ارتباط باشید. تخصص مجموعه کالا عمران در تنوع میخ و چاشنی از کد های مختلف تکی و یا خشابی بوده و برند های مختلف فعال در این خوزه را می توانید در فروشگاه آنلاین کالا عمران مشاهده کنید.

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دریل مگنت چیست و چه تفاوتی با دریل برقی دارد

دریل انواع مختلفی دارد که

طریقه استفاده از دریل همزن
طریقه استفاده از دریل همزن

طریقه استفاده از دریل همزن

بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی
بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی

بهترین دریل همزن برای مصارف

دلایل روشن نشدن دریل همزن
دلایل روشن نشدن دریل همزن
دریل همزن یا همان دریل
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube