همکاری

تجربه ارتباط امن با همکاران ما در مجموعه کالا عمران و فروش محصولات خود به صورت آنلاین

لذت فروش آنلاین ابزار

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ایجاد شرایط خاص امروزی برای خرید محصول بهترین راه معرفی و ارائه محصول خود به خریداران از طریق مجازی و آنلاین می باشد. مجموعه کالا عمران با دریافت اطلاعات محصول از همکاران فروشندهدر دسته های ابزار برقی – ابزار دستی – ابزار شارژی – جانبی و متعلقات – صفحه و مته – جوش و برش و چسب کمک به نمایش بهتر محصول و برند خود همچنینبالا رفتن فروش شما به صورت تکی و عمده می شود.

همکاری با تیم فروش آنلاین در سایت کالا عمران

ارتباط شما با همکاران فروش آنلاین در مجموعه کالا عمران سبب درج اطلاعات کامل و تخصصی محصول شما در سایت کالا عمران به صورت مستقیم می شود. ابتدا باید اطلاعات خود را درج و سپس دسته و نوع محصول را در برنامه واتس اپ معرفی کنید تا همکاران ما محصول شما را بررسی کنند.

درح آگهی در صفحات مجازی کالا عمران

فروش عمده در مجموعه کالا عمران به صورت نمایش محصول برای همکاران ابزار فروش و خریداران ابزارآلات در سطح گسترده می باشد.ابتدا اطلاعات کامل محصول خود مانند عکس و توضیح فنی را برای کارشناس فروش مجموعه کالا عمران رسال می کنید و سپس محصول شما در صفحات مجازی کالا عمران مانند تلگرام و اینستاگرام درج شده و قابل مشاهده برای ابزار فروشان و خریداران ابزارآلات می باشد

فروش به صورت مستقیم به خریدار می باشد ؟

تحویل و ویراش کامل اطالاعات فنی و عکس محصول شما توسط همکاران ما در سیستم خرید و فروش می باشد و فروش به صورتی تکی به صورت مستقیم و فروش عمده به صورت نیمه مستقیم توسط کارشناسان کالا عمران داره می شود.

از چه طریق به کالا عمران اعتماد کنیم ؟

کالا عمران تلاش دارد تا با اعتماد سازی دو طرفه بین فروشنده و خریدار و همچنین اعتماد همکاران به مجموعه کالا عمران بستری کاملا امن و اصولی را ایجاد کند