مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

مشخصات فنی رول بولت فیشر FAZ II

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

مشاهده و ذخیره سازی تائیدیه های رول بولت فیشر FAZ II

رول بولت فیشر FAZ II در دسته بولت مکانیکی قرار دارد و برای نصب و اجراء این بولت می بایست طبق دستور عمل های ارائه شده از سوی کمپانی فیشر آلمان پیروی کنید. تمامی اعدادی که در تائیدیه های بولت FAZ II لحاظ شده است طبق اصول کاشت ارائه شده به دست آماده است. با بررسی دقیق این اسناد می توانید به توضیحات تکمیلی و همچنین تست های کشش و برش برای سایز های بولت مکانیکی فیشر FAZ II دسترسی داشته باشید. برای مشاهده این اسناد بر روی آن ها کلیک کنید.

 

 

بررسی تخصصی رول بولت فیشر FAZ II

تمامی سایز بندی رول بولت FAZ II در فروشگاه آنلاین کالا عمران موجود می باشند و با بررسی قیمت و مشخصات دقیق این بولت، به انتخاب درستی برای استفاده در پروژه ساختمانی شما کمک می کند. مشاوره فنی توسط کارشناسان کالا عمران از طریق پیام رسان واتس اپ و یا تماس تلفنی امکان پذیر می باشد.

رقیب رول بولت FAZ II

برای انتخاب جایگاه درست رقیب بولت فیشر باید به سراغ همتای آلمانی بولت FAZ II یعنی بولت HST 2 و HST 3 از برند هیلتی بپردازیم. برند هیلتی و فیشر نه تنها در کشور آلمان بلکه در اکثر کشور ها رقیبی جدی برای یکدیگر هستند. رقابت این دو کمپانی بزرگ برای کسب بهترین اعداد در تست های آزمایشگاه بزرگی مانند DIBT می باشد. برند فیشر از لحاظ قیمت فروش به مشتری مقداری بهتر عمل کرده است اما از لحاظ دریافت تائدیه ها و یا اسناد رسمی از اتحادیه اروپا این دو برند از همدیگر چیزی کم ندارند.

ابزار و متعلقات جانبی نصب برای رول بولت فیشر FAZ II

طربقه نصب و تمیز کاری حفره های ایجاد شده برای نصب بولت FAZ II در اسناد اراوه شده به طور کامل توضیح داده شده است. مهم ترین نکته ای که در نصب این بولت با به ان توجه داشته باشید، تمیز کردن چند مرحله ای حفره ایجاد شده می باشد تا حفره عاری از هر گونه گرد و غبار شود. برای نصب هر سایز از بولت FAZ II باید از مته همان سایز استفاده شود. یعنی برای استفاده از بولت FAZ II سایز M 10 باید از مته سایز 10 میلی متر استفاده کرد. مشاهده انواع متغلقات مصرفی مانند : دریلچکشآچار  و مته را در فروشگاه آنلاین کالا عمران می توانید مشاهده کنید.

رول بولت فیشر

 

منبع : www.fischer.co.uk/en-gb

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دریل مگنت چیست و چه تفاوتی با دریل برقی دارد

دریل انواع مختلفی دارد که

طریقه استفاده از دریل همزن
طریقه استفاده از دریل همزن

طریقه استفاده از دریل همزن

بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی
بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی

بهترین دریل همزن برای مصارف

دلایل روشن نشدن دریل همزن
دلایل روشن نشدن دریل همزن
دریل همزن یا همان دریل
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube