فروشگاه کالا عمران برای مشتریان خود دو روش پرداخت در نظر گرفته که عبارت‌اند از: پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل (برای تهران) و پرداخت کارت به کارت. به‌ این‌ صورت شما می‌توانید به هر روشی که برای شما راحت‌ تر است اقدام به خرید محصول کنید. در ادامه بیشتر در مورد نحوه‌ پرداخت توضیح داده شده است.

پرداخت با کارت بانکی در محل (ویژه شهر تهران)

اولین و قدیمی ترین سرویس که برای پرداخت هزینه سفارش‌ هایی که محل تحویل آنها شهر تهران است در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل کالا است. از آنجایی که پیک مخصوص فروشگاه کالا عمران، دستگاه‏‏‌ کارت‌ خوان سیار (POS) به همراه دارد، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران است می‌توانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌ پرداخت خود را انجام دهند.

پرداخت از طریق کارت به کارت

کارت به کارت با دستگاه‌ خودپرداز (ATM)

یکی از رایج ترین روش های انتقال وجه، استفاده از دستگاه خودپرداز (ATM)، می باشد. برای انتقال وجه در این روش، فرد باید حضوری به یکی از دستگاه های خود پرداز مراجعه کرده و از طریق رمز اول و شماره کارت مقصد، مبلغ را انتقال دهد. این روش بیشتر برای کسانی استفاده می شود که رمز دوم و یا همراه بانک ندارند.

کارت به کارت با نرم‌ افزارهای موبایلی

با پیشرفت و گسترش خدمات بانکداری، اپلیکیشن هایی از جمله: همراه بانک ها، آپ، هفت هشتاد و... برای راحتی کاربران ساخته شده است. در این روش کاربر ابتدا برنامه مد نظر را نصب کرده، و بعد به راحتی میتواند از طریق این برنامه ها، با استفاده از شماره کارت، رمز دوم یا پویا، تاریخ انقضا و cvv انتقال وجه دهد.

کارت به کارت با کد دستوری (USSD)

در این روش کاربران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری و ارسال آن به اپراتورهای عضو شبکه، در کسری از ثانیه فرآیند انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر را ثبتِ نهایی کنند. در این مدل پرداختی استفاده از کدهایی که توسط بانک اصلی ارائه شده است بسیار حائز اهمیت بوده که معمولا این کدها در وب‌سایت بانک جهت دسترسی سریع‌تر و تضمین پرداخت افراد قرار گرفته است.