مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

درباره شرکت وستاورس

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

معرفی شرکت وستاورس

وستاورس نام جدید شرکت وستادژ وارد کننده و نمایندگی اصلی برند ایندکس INDEX اسپانیا می باشد. شرکت وستادژ در سال ۱۳۹۴ تاسیس و در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ نمایندگی انحصـاری فروش و خدمات پس از فروش ایندکس گردید. شـرکت وســتادژ با ارائه خدمات حرفه ای فنی و مهندسی، عرضه کالا با کیفیت و اصل و بر اساس نیاز مشــــتریان همچنین ارائه خدمات پس از فروش توانســته است به عنوان یاری مطمئن، جایگاه ویژه ای در میان کارفرمایان، مشــاوران و پیمانکاران کسب نماید.

شرکت ایندکس شرکت شناخته شده جهانی است که در زمینه تولید و تامین سیستم های نصب تجهیزات فعالیت دارد اما این فعالیت ها صرفا محدود به تامین متریال نمی شود بلکه متناسـب با نیاز های مشتری راه حل های مهندسی در اختیار مشتری قرار می دهد. مجموعه کالاعمران نمایندگی فعال فروش اینترنتی و فروش در بازار تهران وشهرستان محصولات ایندکس می باشد.

شرکت وستاورس بعنوان نماینده انحصاری محصولات ایندکس اسپانیا در ایران شناخته میشـود که تمرکز این شرکت بر روی انکر های مکانیکی، چســب های کاشت میلگرد، میخ و چاشنی و می باشد. در کنار تامین متریال تمامی نیاز های مهندسی شما در طراحی محصــــولات از طریق شرکت کالا عمران و وستاورس توسط تیم با تجربه مهندسی پشتیبانی می شود. تمامی محصولات ایندکس موجود در بازار ایران را می توانید به همراه بررسی کارشناسان در فروشگاه کالا عمران مشاهده فرمایید.

وستاورس

فرهنگ سازمانی

از دید شرکت ایندکس مشـتریان صرفا خریدار نبوده و در واقع شریک و همکار شرکت هســتند. بنابراین اهم تلاش این شـرکت، کمک به خریداران در راسـتای انتخاب بهینه، اسـتفاده صـحیح، ارتقا کارایی و در نهایت ایجاد اشتیاق روز افزون در همکاری مشترک است. حفظ یکپارچگی در سراسر سازمان، تثبیت روابط ایندکس با مشـــــتری بر اساس تامین منافع متقابل، ایجاد فضـای مناسب کاری و ارج نهادن به شخصـیت فرد، بســتر رشد و شکوفایی او و دستیابی به رشد قابل توجه در جهت توسعه فراگیر و همه جانبه از جمله اهداف شـرکت ایندکس می باشد که توسط مدیریت شرکت و در لایه های مختلف تضمین می گردد.

خدمات

 • مشاوره فنی، انتخاب صحیح و بهینه محصولات ایندکس
 • ارائه و فروش از طریق کانال های مختلف در سراسر ایران (کارشناس فروش،عاملیت فروش، فروشگاه های مجاز )
 • آموزش نحوه استفاده صحیح از محصولات خریداری شده
 • پیشنهاد فنی انتخاب محصول در جهت بهینه تر کردن و تسهیل انتخاب
 • ارائه خدمات پس از فروش متمایز و ممتاز
 • برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی در محل کارگاه

مزایای خرید محصولات ایندکس از کالا عمران

  • تضمین اصالت کالا
  • نگهداری استاندارد از محصولات شیمیایی
  • مشاوره تخصصی اجرا و انتخاب محصول
  • امکان مشاهده و تست محصول پیش از خرید


شرکت ایندکس

پروژه های انجام شده داخلی توسط شرکت وستاورس

در این قسمت می توانید پروژه هایی که شرکت وستاورس و یا وستادژ در داخل کشور انجام داده است را مشاهده بفرمایید. محصولات ایدکس در وندور اکثر پروژه های داخلی قرار دارد. محصولات این برند را می توانید در فروشگاه کالا عمران مشاهده کنید.

پروژه های انجام شده کشور های خارجی توسط شرکت ایندکس

شرکت ایندکس در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی می باشد. این شرکت علاوه بر پروژه های عظیم در کشور اسپانیا در دیگر کشور های اروپایی و آمریکایی نیز فعالیت داشته است.

اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دریل مگنت چیست و چه تفاوتی با دریل برقی دارد

دریل انواع مختلفی دارد که

طریقه استفاده از دریل همزن
طریقه استفاده از دریل همزن

طریقه استفاده از دریل همزن

بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی
بهترین دریل همزن برای مصارف خانگی

بهترین دریل همزن برای مصارف

دلایل روشن نشدن دریل همزن
دلایل روشن نشدن دریل همزن
دریل همزن یا همان دریل
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

 • Instagram
 • whatsapp
 • Youtube