مشاوره خرید و پشتیبانی

021-63941 و 28424663

مشخصات فنی بولت مکانیکی فیشر FBN II

اشتراک گذاری:

فهرست مطالب

مشاهده و ذخیره سازی تائیدیه های بولت مکانیکی فیشر FBN II

رول بولت فیشر FBN II در دسته بولت مکانیکی قرار دارد و برای نصب و اجراء این بولت می بایست طبق دستور عمل های ارائه شده از سوی کمپانی فیشر آلمان پیروی کنید. تمامی اعدادی که در تائیدیه های بولت FBN II لحاظ شده است طبق اصول کاشت ارائه شده به دست آماده است. با بررسی دقیق این اسناد می توانید به توضیحات تکمیلی و همچنین تست های کشش و برش برای سایز های بولت مکانیکی فیشر FBN II دسترسی داشته باشید. برای مشاهده این اسناد بر روی آن ها کلیک کنید.

 

مشخصات فنی بولت مکانیکی فیشر

بررسی تخصصی بولت مکانیکی فیشر FBNII

تمامی سایز بندی بولت مکانیکی FBN II در فروشگاه آنلاین کالا عمران موجود می باشد و با بررسی قیمت و مشخصات دقیق این بولت به انتخاب درست بولت مکانیکی در پروژه ساختمانی شما کمک می کند. مشاوره فنی توسط کارشناسان کالا عمران از طریق پیام رسان واتس اپ و یا تماس تلفنی امکان پذیر می باشد.

رقیب رول بولت FBN II

برای انتخاب جایگاه درست رقیب بولت فیشر باید به سراغ همتای آلمانی بولت FBN II یعنی بولت HSA از برند هیلتی بپردازیم. برند هیلتی و فیشر نه تنها در کشور آلمان بلکه در اکثر کشور ها رقیبی جدی برای یکدیگر هستند. رقابت این دو کمپانی بزرگ برای کسب بهترین اعداد در تست های آزمایشگاه بزرگی مانند DIBT می باشد. برند فیشر از لحاظ قیمت فروش به مشتری مقداری بهتر عمل کرده است اما از لحاظ دریافت تائدیه ها و یا اسناد رسمی از اتحادیه اروپا این دو برند از همدیگر چیزی کم ندارند.

ابزار و متعلقات جانبی نصب برای رول بولت فیشر FAZ II

طربقه نصب و تمیز کاری حفره های ایجاد شده برای نصب بولت FBN II در اسناد اراوه شده به طور کامل توضیح داده شده است. مهم ترین نکته ای که در نصب این بولت با به ان توجه داشته باشید، تمیز کردن چند مرحله ای حفره ایجاد شده می باشد تا حفره عاری از هر گونه گرد و غبار شود. برای نصب هر سایز از بولت FBN II باید از مته همان سایز استفاده شود. یعنی برای استفاده از بولت FBN II سایز M 10 باید از مته سایز 10 میلی متر استفاده کرد. مشاهده انواع متغلقات مصرفی مانند : دریلچکشآچار  و مته را در فروشگاه آنلاین کالا عمران می توانید مشاهده کنید.

 

منبع : www.fischer.co.uk/en-gb

فهرست مطالب

داغ ترین های مهندسی
دستکش ایمنی
دستکش ایمنی

دست به عنوان یکی از

بست لوله و کاربرد آن

معمولا انواع بست لوله (pipe

چکش تخریب
راهنمای خرید انواع چکش تخریب

هنگام خرید چکش تخریب که

انواع اره را بشناسید

ابزار‌ها انواع بسیار مختلفی دارند

نحوه کار با تراز لیزری
نحوه کار با تراز لیزری

تراز لیزری یک ابزار است

ردیاب
ردیاب چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب یا مکان یاب دستگاهی

تبلیغات
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
کالا عمران را در فضای مجازی دنیال کنید

شبکه‌های اجتماعی کالا عمران سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار مهندسی، معماری وابزار است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی کالا عمران را دنبال کنید.

  • Instagram
  • whatsapp
  • Youtube